​Самі незвичайні будівлі світу

Март 17, 2018 – 17:55

Людський творчий геній здатний на багато що і доказом цього є все, що нас оточує. Чудовим прикладом є будівлі, форми і розміри яких, за допомогою сучасних технологій будівництва, стають все більш незвичайними. Представляємо вашій увазі підбірку з найбільш незвичайних будинків світу, яку склав американський туристичний журнал «Travel Leisure».

Концертний зал Auditório Ibirapuera (Бразилія).

Вы можете купить оптом раскраски по номерам по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Ця будівля почали будувати ще в 1951 році, а закінчили лише в 2005, але це не завадило потрапити йому в число самих незвичайних будівель світу. Концертний зал побудований у формі дверного «язичка» або обмежувача, над входом надбудований козирок нестандартної форми. Крім усього іншого задня стіна залу може опускатися, і тоді відвідувачі зможуть слухати музику на відкритому повітрі.

Хмарочос «Тайпей» 101 (Тайвань).

Довгий час в Тайвані не будували хмарочоси через часті землетруси і тайфунів, до тих пір, поки не був побудований цей хмарочос із застосуванням новітніх технологій. Його висота становить півкілометра і до 2009 року це була найвища будівля світу.

Лондонський Корнішон (Великобританія).

Це 41 поверхова офісна будівля облицьований скляними пластинами, яких більш як 260 000.

Turning Torso (Швеція).

Найкраще ця будівля характеризує його назва, що перекладається як «закручений трос». Його висота становить 300 метрів, що є найвищим в Скандинавії і другою за висотою в Європі.

Головний офіс BMW (Німеччина).

Це будівля побудована в футуристичному стилі модернізму, але навіть така незвичайна форма поєднується з практичністю, адже кожне приміщення для чогось призначене і не пропадає даром.

Музей Гугерхейм (Іспанія).

Важко визначити, на що схожий цей музей, кожен бачить щось своє. Стіни музею облицьовані титановими пластинами.

Бурж Аль Араб (Арабські емірати).

Цей розкішний готель у вигляді вітрила розташований прямо в море на штучному острові. Вважається, що в Бурж Аль Араб немає номерів економ класу і всі вони відносяться до люксам. Готель позиціонує себе як семизірковий. (Якщо ви не дуже орієнтуєтесь в зірках готелю, то можете прочитати статтю: Що означають зірки готелів)

Кубічні Будинки (Нідерланди).

Всього було побудовано 38 таких будинків ще в 1984 році. Кожен будинок має площу 100 квадратних метрів, але через незвичайності конструкції чверть площі не використовуються.

Похожие статьи:

  1. ​Самі незвичайні басейни світу
  2. ​Самі сонячні пляжі світу
  3. Самі незвичайні готелі світу
  4. ​Лазерна епіляція у Львові