​СПА ЗАМІСТЬ ЦЕРКОВ: міське середовище ГОНКОНГУ

Ноябрь 22, 2017 – 18:05

У Гонконзі обов'язково потрібно відвідати одне з численних спа і сходити на масаж.

пік Вікторія

Нехай підйом на найвищу точку острова Гонконг - пік Вікторію - пункт № 1 будь-якій туристичній програми, сюди обов'язково коштувати піднятися. З оглядового майданчика відкривається по-справжньому захоплюючий вид: біля підніжжя пагорба сяє на сонці знаменита бухта в обрамленні з частоколу хмарочосів.

Якісна жатка для збирання соняшнику придбати за найвигіднішою вартістю на сьогоднішній день.

Якщо прибитися до групи з гідом, можна підслухати цікаві міські байки. Наприклад, про те, що в деяких висотках пророблені дірки для того, щоб дракон, який живе в горах, міг безперешкодно спускатися до води - так вимагають закони фен-шуй. Підніматися на пік найправильніше на старенькому фунікулері: 120-літній склад з двох вагончиках дереться вгору під кутом в 45 градусів, діти верещать, дорослі регочуть.

Stanley Beach

Шикарна набережна поруч зі Stanley Market. Сам ринок мене взагалі не вразив - багато туристів і просто купи всякого непотрібного сувенірного та іншого барахла, не те що набережна! До речі, на Stanley Beach багато всяких кафе, але ми вчинили інакше: взяли їжу на винос і сіли нема за столиком, а прям на набережній, на бетонних загородженнях. Ось там-то мені і захотілося залишитися назавжди!

Happy Valley

Щосереди весь Гонконг відправляється на іподром - дивитися і грати на скачках. Приблизно 10% доходу міста надходить в казну за рахунок скачок. Та частина жителів, що не може вибратися на іподром, слухає репортажі зі змагань по радіо. Сам Happy Valley - місце веселе. Іподром нібито знаходиться в Чертаново або в Ясенів: кругом блоки будинків, а між ними - оазис зеленої трави і коні!

Фотографію будь-якого з відвідувачів можна сміливо ставити в підручник по стилю в якості ілюстрації ідеального smart casual лука. Все дуже веселі, дивляться скачки, фотографують коней і один одного, їдять качок і курей і п'ють вино з пластикових стаканчиків. Роль п'яного бидла взяли на себе британці та інші англосакси: високі похитується фігури переміщаються з однієї трибуни в іншу, іноді штовхаючи відвідувачів. Втім, всі інші навколишні поводяться настільки приємно, що іподром по середах стає найкращим місцем для першого побачення або для романтичного вечора з чоловіком.

Будете йти - загляньте в сувенірний магазин. Найстильніші і яскраві сувеніри з Гонконгу (і все, природно, пов'язані з кіньми) ви купите тут і тільки тут.

Shek O

У вихідний день неодмінно потрібно відвідати Shek O. Це такий район в Гонконзі, де багато маленьких ресторанчиків зі свіжою рибою і пахне океаном. До речі, там можна купатися.

The Mandarin Spa

Спа c неформальним підходом. Тут можуть зробити процедуру не по меню, а таку, яку захочеться. Якщо замовити Time Rituals, то можна скомбінувати елементи будь-яких процедур, які є в меню або попросити навіть те, чого в меню немає. Якщо захочеться спершу розпаритися, потім зробити скраб тіла, китайський масаж ступень, тайський масаж тіла, продовжити зволожуючою маскою для особи, під час дії якої будуть масажувати голову, - майстер виконає замовлення без проблем.

Mid Level

У Гонконзі обов'язково варто спробувати рефлексологический масаж ступень в одному з безлічі місцевих салонів. Не лякайтеся і не дивуйтеся їх нехитрого оздоблення: роблять на совість і стежать за чистотою практично скрізь. Багато таких салонів уздовж ескалатора в районі Mid Level. Заздалегідь можна не записувати. Зазвичай майстрів багато, але, якщо потрібно, вони викликаються на підробіток протягом 15 хвилин. Часовий масаж ступень і гомілок обійдеться приблизно в $ 20.

Похожие статьи:

  1. ​Руководство по выбору мебели и сантехники
  2. ЯКІСТЬ І ЦІНА КАПІТАЛЬНОГО РЕМОНТУ
  3. ​Почему доставка пиццы всегда хорошая идея?
  4. ​ШОПІНГ І МИСТЕЦТВО В НИЖНЬОМУ ІСТ-САЙДІ