Стрижка собак

Январь 23, 2017 – 09:15

Стрижка собак - необхідна і обов'язкова процедура для будь-якої довгошерстої породи. З цією процедурою доведеться зіткнутися кожному господарю, має в будинку тварина. Зоопарікмахер при цьому стає дуже близькою людиною для вихованця. Власники собак регулярно звертаються до грумера на стрижку. Як правило, стрижку собак доводиться виконувати один раз в 2-3 місяці. Фахівці Нашого салону мають величезний досвід по стрижці собак всіх порід і є майстрами своєї справи. Наші фахівці виконують стрижки собак будь-яких порід і будь-якої складності. 

Профессиональная стрижка собак и кошек по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Стрижка собак виконується з використанням професійного обладнання та косметики ESPREE.Існують виставкові стандартні стрижки для всіх порід собак, але нарівні з цим є і домашні, побутові стрижки собак. Для невиставкового собак можна зробити модельно-домашню стрижку різних варіантів, звичайно щоб собака залишалася впізнавана в межах своєї породи.Досвідчені, вмілі майстри нашого салону підберуть відповідну модель стрижки для вашого вихованця. Наприклад стрижка йорков і стрижка пуделів підбирається з урахуванням їх екстер'єру. Навіть дуже поширені стрижки виконуються індивідуально з урахуванням структури вовни і особливостей кожної собачки. Наприклад: для більш практичного догляду - при стрижці пуделів "під лева", зменшують ширину лап і не залишають занадто довгою гриву, а при стрижці йорков - поєднують дуже коротко підстрижені спинку і тулуб з максимально довгою шерстю на животі і лапах.Природно, кожна стрижка, ретельно обговорюється з господарем і виконується, виключно за його смаку.

Друзі, для підбору модельної стрижки собачки або кішки подивіться фото каталог стрижок Наших задоволених клієнтів на сторінці

Похожие статьи:

  1. Лас-Вегас, США
  2. Цікава гра
  3. Квіти в коробках