Якісна теплоізоляція будинку

Февраль 8, 2018 – 23:49

Скоротити тепловтрати і знизити витрати на опалення вашого будинку допоможе якісна теплоізоляція. Утеплення будинку буває зовнішнім і внутрішнім. Фахівці рекомендують перший спосіб, щоб зберегти внутрішню площу приміщення. Зсередини будинок утеплюють тільки в тому випадку, коли зовнішня теплоізоляція неможлива з об'єктивних причин.

Теплоізоляція будинку дозволяє:

  • Захистити стіни від замерзання і відтавання, що викликає появу різних деформацій стін.
  • Захистити стіни від появи конденсату і, як наслідок, від грибка, цвілі.
  • Збільшити теплоакумулюючу здатність стіни. Тобто при відключенні опалення стіни будуть охолоняти повільніше.
  • Підвищити звукоізоляцію приміщення.
  • Оновити зовнішній вигляд будинку за рахунок декоративного покриття.

Матеріали для утеплення стін зовні

Пінопласт. Даний матеріал має низьку теплопровідність і невисоку вартість. При цьому у нього є явні недоліки. По-перше, він легко запалюється. По-друге, під впливом сонячних променів він втрачає свої теплоізоляційні властивості і виділяє шкідливі для організму людини речовини. По-третє, схильний до нападу гризунів.

Скловата. Доступний за ціною матеріал, який відрізняється невеликою вагою і простотою монтажу. Основний мінус даної теплоізоляції в її високому водопоглинанні і небезпеці для здоров'я людини.

Кам'яна (мінеральна) вата. Вогнестійкий, екологічно безпечний теплоізоляційний матеріал, який характеризується низькою теплопровідністю, відмінною звукоізоляцією і невисоким водопоглинанням. Як матеріал для утеплення будинку зовні часто застосовують плити з кам'яної вати.

Ви можете придбати якісні матеріали для утеплення будинку на сайті ТОВ Веллер, широкий асортимент та вигідні ціни Вас приємно здивують.

Похожие статьи:

  1. Екзотичні фрукти газель грузоперевозки
  2. Теплоізоляція трубороводів
  3. Туалетные столики с зеркалом Меб-Элит
  4. Ремонт квартиры с дизайнером или без него