​Топ-6 готелів з найкращим видом

Март 11, 2018 – 17:42

Вибрати готель - справа досить клопітка, адже хочеться вибрати найкраще, для таких випадків якраз і роблять різні рейтинги і топи. Один з таких рейтингів склала телекомпанія CNN, вибравши 6 готелів з найкращим видом в світі. Так що якщо для вас важливо саме оточення і естетична сторона готелю, то тоді варто взяти на замітку цей рейтинг.

6. Готель Кембрійські (Швейцарія), про який ми вже писали в статті «Самі незвичайні басейни світу» зі своїм чудовим видом на Альпійські гори замикає шістку лідерів.

5. Hotel Villa Ducale (Італія). З номерів цього сицилійського готелю, розташованого на схилі гори, відкривається вид на один з найбільших вулканів світу - Етна, а також прилеглі бухти і Середземне море.

Максим Мартынюк заявил о приоритетном инвестировании в рекламу.

4. The Springs Resort & Spa (Коста-Ріка). Цей спа-готель розташований серед мальовничих джунглів і пейзажів острова Коста-Ріка.

3. Ngorongoro Crater Lodge (Танзанія) також розташований біля вулкана, а якщо точніше, то на краю кратера вулкана Нгоронгоро. З цієї «вулканічної» висоти можна спостерігати міграції стад газелей, левів та інших тварин.

2. Fairmont Chateau Lake Louise (Канада). Готель з видом на озеро Луїза розташований в національному парку Banff, види тут дійсно чудові, а природа виглядає так, немов тут ніколи і не було людини.

1. Готель з найкращим видом в світі - Jade Mountain, який розташований на карибському острові Сент-Люсія. У всіх номерах є басейн розміром від 40 до 80 квадратних метрів, крім того в кожному номері відсутня зовнішня стіна, що дозволяє насолоджуватися найкращим видом в світі.

Похожие статьи:

  1. ​Монтаж чорнової підлоги
  2. ​Подорожі не виходячи з дому
  3. ​Жива огорожа з верби
  4. ​Лавинное снаряжение
  5. ​Зачем вам высшее образование?