Туристична страховка він невиїзду

Февраль 14, 2018 – 08:42

Іноді можна почути, що страховка від невиїзду оформляється для того, щоб гарантувати, що ви виїдете з країни перебування. Насправді, це абсолютно невірно. Страховка туристів від невиїзду (також, поліс від можливого скасування поїздки) купується для того, щоб ви змогли отримати компенсацію за витрачені гроші в разі, якщо поїздка за кордон з яких-небудь причин зірветься.

Наприклад, якщо ви не зможете відправитися на відпочинок або в подорож, причому, якщо це ще й станеться в останній момент, в аеропорту, ви не зможете отримати назад гроші, витрачені на авіаквитки, бронювання готелів, оформлення візи і т.п. Однак, маючи страховку від невиїзду, ви отримаєте від страхової компанії компенсацію, яка покриє ваші втрати.

Профессиональный бокс харьков, цены на занятия Вас приятно удивят.

Коли працює така страховка

Умови, сума виплати компенсації, причини спрацювання страхового випадку у кожної компанії відрізняються, але в цілому, підстав для отримання компенсації багато. Ось найбільш часті випадки, з яким може зіткнутися абсолютно кожен:

Хвороба, травма або смерть вас або ваших близьких родичів.

Пошкодження вашого майна, яке не дозволить вам виїхати (пожежа в будинку, ДТП по дорозі в аеропорт і т.п.).

Судовий розгляд з вашою участю.

Відмова у видачі візи або інша причина заборони на в'їзд в іншу країну.

Заклик на військову службу.

Затримка зворотного виїзду в разі стихійних лих, скасування рейсів і т.п.

Индивидуальные тренировки по боксу Харьков посетить по самой приемлемой стоимости на сегодняшний день.

Варто відзначити, що багато компаній також включають компенсацію за дострокове припинення поїздки з причин описаним вище. Наприклад, якщо виїдете з дому, і по дорозі в аеропорт відбудеться нещастя або неприємність, через яку вам доведеться терміново повернутися додому, ви також отримаєте компенсацію.

Пам'ятайте про те, що є випадки, коли вам можуть відмовити у виплаті, незважаючи на наявність страховки. У ситуації, коли поїздка неможлива через вашого алкогольного сп'яніння, стихійних лих, ваших навмисних дій і ще десятка причин - відмова гарантований. Так що, перш ніж натискати кнопку «оплатити» або підписувати договір, уважно вивчайте всі його умови.

І ще, страховий випадок в більшості випадків не настане, якщо у вас є заборона на виїзд за кордон, законно накладений судовими приставами. Що цей таке, і чому вас можуть не випустити за кордон, дивіться тут, ну а перевірити вірогідність невиїзду через накладеного обмеження судовими приставами можете через спеціальний сервіс Невилет.рф, або ось цю форму:

Де і як оформити страховку від невиїзду

Оформити таку страховку можна під час оформлення медичного туристичного поліса, вибравши відповідну додаткову опцію, а можна придбати такий поліс і окремо. В цілому, страховка це не дешева, оскільки ризики великі, але якщо робити це в одному полісі, то виходить дешевше, ніж оформляти два різних. Для прикладу, щоб розуміли масштаби цін, якщо сам поліс на два тижні буде коштувати 400 рублів, то додавання зазначеної опції підніме ціну відразу до 1400 рублів.

Перевірити ціни і при бажанні оформити туристичний страховий поліс з опцією страховки від невиїзду ви можете через форму пошуку в кінці статті.

Похожие статьи:

  1. Туристические агенства Сочи
  2. Туристичний Сезон на Кіпрі
  3. Туристичний Ізраїль