Віконні решітки на замовлення: види, особливості, переваги.

Июнь 30, 2017 – 12:01

Ковані решітки для вікон на замовлення можуть бути виготовлені за унікальним проектом за участю дизайнера. Їх можна замовити під Ваш ландшафтний дизайн, якщо такий має місце бути. Металеві прути можуть бути трохи тонше, ніж у зварних, при цьому, міцність набагато вище. Виберіть модель, замовте виміри, і ми виготовимо для Вас чудові ковані решітки на вікна на замовлення, привеземо і встановимо.

Вы можете заказать качественные решетки на окна цена которых Вас приятно удивит.

Сама конструкція віконних решіток на замовлення також має кілька різновидів. Вічні решітки - незнімні. Вони монтуються міцно-міцно анкерними кріпленнями і наглухо залишаються у віконному отворі. Це, безумовно, дуже надійно, але в надзвичайній ситуації навіть рятувальникам буде потрібно кілька хвилин, щоб розкрити такі грати. Протівовзломниє характеристики у неї максимальні. Знімні металеві решітки на вікна кріпляться за допомогою болтів, яких повинно бути близько 10. Вони встановлюються у випадках, коли анкерного кріплення неможливо.

Зсувні решітки на вікна не мають особливих антівзломнимі властивостями. Суть конструкції полягає в механізмі, який дозволяє зрушувати стулки в сторони.

Орні решітки для вікон з металу практичні, красиві і надійні. Вони такі ж, як знімні і незнімні, тільки додатково в решітку врізається стулка, яка може відкриватися при необхідності, що може бути дуже корисним при експлуатації. Для забезпечення безпеки додатково монтується замок.

Куди і як встановлюються металеві грати? Решітка може бути встановлена безпосередньо у віконний отвір, вона не буде виходити за межі фасаду будівлі. Інший спосіб - установка на рівні фасаду. Також існують дуті решітки, які значно виходять за межі стін.

Віконні решітки можуть розташовуватися як всередині, так і зовні приміщення, а також між віконними рамами. Дане розташування повністю залежить від Ваших побажань, переваг і вимог.

Похожие статьи:

  1. ​Комплексний ремонт і його особливості
  2. Технология изготовления витражей своими руками
  3. Внутрішнє оздоблення балкона плюс утеплення
  4. ​Райони Барселони: особливості та памятки