Виробництво ПВХ профілю

Апрель 23, 2017 – 17:42

Вікна з ПВХ вже давно зарекомендували себе на світовому ринку. Від рівня кваліфікації виробників і наявності хорошого устаткування залежить як якість самих профілів, так і готових виробів. Тому замовляти конструкції необхідно тільки у перевірених компаній, які дорожать своєю репутацією, дотримуються всі технічні вимоги і технологію виробництва, використовують сировину високої якості.Хімічний склад профілів з ПВХПолівінілхлорид (або скорочено ПВХ) - є основним компонентом при виготовленні систем з пластика. Виробництво жорсткого матеріалу здійснюється на нафтохімічних заводах за допомогою методу емульсійної полімеризації вінілхлориду (речовини, синтез якого здійснюється з нафтопродуктів і кам'яних солей). ПВХ в чистому вигляді - це прозора, не має кольору пластмаса.Для віконних профілів, здатних витримувати великі навантаження, перепади температур - необхідний особливий полівінілхлорид. Його виготовлення - високотехнологічний процес, досить трудомісткий. Основою його композиції стає гранульований порошок, в складі якого налічується велика кількість хімічних компонентів в певних пропорціях.
Полімери полівінілхлориду. Це основна речовина.Барвник (зазвичай використовується двоокис титану). Він відповідає за стійкість профілів до негативних атмосферних впливів і яскравість.Модифікатор. Покращує ударну в'язкість.Термостабілізатор. Запобігає деструкції матеріалу.

Вы можете узаконить самострой по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Мастило. Удосконалює плинність ПВХ. Завдяки їй не відбувається прилипання полімерної суміші до гарячих деталей екструзівного обладнання.Світлостабілізатор. Забезпечує підвищену стійкість готових профілів до вигоряння на яскравому сонці.Антипірен. Необхідний компонент для захисту системи від загорянь і займання. Містить речовини, які сповільнюють процеси горіння (фосфат і хлорид амонію, синергисти).Фунгіцид. Речовина, яка перешкоджає виникненню грибкових і цвілевих поразок.Пластифікатор. Надає необхідну пластичність і полегшує диспергування інших компонентів.Крім цих інгредієнтів в якісному профілі присутні ще деякі інші елементи. Всі вони покликані підвищити експлуатаційні характеристики, поліпшити якість матеріалу.Виробництво ПВХ профілюПеретворення всіх речовин в однорідну, гомогенну суміш здійснюється наступними способами:
сухим методом (до основного полімеру додаються інші речовини в рідкому або твердому стані і перемішуються);методом розплавлення (розігрівання маси всіх речовин і їх подальше гранулювання).Виробництво профілів виконується на спеціальному обладнанні, вражаючі дії яких засновані на методі екструзії. Це безперервний процес з виштовхування добре розігрітій маси полімерів з іншими речовинами через спеціальні отвори з заданим перетином і особливою конфігурацією. Вся лінія виробництва включає в себе наступне обладнання.
Екструдер. Саме в ньому плавляться всі компоненти, і він відповідає за рівномірну подачу маси під необхідним тиском.Фильер і калібратор. Формування конструкції профілю необхідної конфігурації з розплавленої маси. Калібрування вироби і його охолодження особливим способом для досягнення глянсовою поверхні.Тягнучий пристрій. Витягування профілю зі старого пристрою.Пила. Виробляє розрізання виробів на задану довжину.Пристрої для маркування продукції.Механізм для нанесення захищає плівки на конструкції.Після цього готовий профіль упаковується в дерев'яні або металеві палети. Його стандартна довжина - 6 метрів. Саме в такому вигляді він потім надходить в цеху складання фурнітури (гребінки, ручок і т.д.) і самих пластикових вікон.

Похожие статьи:

  1. Гробниці Гігантів
  2. Лихтенштейн в аренду
  3. ​Моноліт в будівництві
  4. Добова оренда квартир
  5. Виробництво ПВХ профілю