​Як зробити ідеальний ремонт на кухні

Сентябрь 18, 2019 – 09:03

Максимально використавши простір, збільшивши площу шафок і додавши кілька стильних аксесуарів, можна надати неповторну чарівність навіть самої звичайної кухні.

План розміщення меблів

Розташування кухонних меблів і техніки залежить від площі кухні. Якщо Ви позбулися старих меблів і техніки, нові речі необов'язково розставляти по такій же схемі, хоча, якщо простору мало, можливо, доведеться вибрати старий, але оптимальний і перевірений варіант.

Профессиональное строительное и сварочное оборудование Вы можете приобрести на сайте https://www.krialenergo.ru/ по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

У кухнях середніх розмірів або просторих кухнях в формі U достатньо місця не тільки для шафок, але і для побутової техніки.

У кухнях будь-якої форми основна побутова техніка - плита, холодильник, раковина - повинні бути розташовані так, щоб рух від одного об'єкта до іншого було, як можна більш ефективним. Рекомендується з цієї техніки сформувати трикутник зі сторонами, рівними 1,5-2,4 м.

Найкраще, коли кухня простора, а її форма нагадує букву L - так не тільки залишається більше місця для руху, але і достатньо простору для меблів. Раковину і холодильник доцільно встановити вздовж тієї ж стіни, а плиту - біля поблизу лежить.

Якщо кухня в формі квадрата, меблі і техніку постарайтеся розташувати у формі букви L. Розставивши побутову техніку уздовж стін, в центрі кухні залишиться достатньо місця для столу. Вибирайте меблі світлих тонів, щоб простір оптично збільшилася, а також намагайтеся економити площа статі, вибираючи меблі на ніжках.

У кухні, в якій багато відкритого простору, ідеальним варіантом є установка «острівця» - верстата, який можна використовувати як барну стійку, шафка або змонтувати плиту, щоб, готуючи їжу, Ви могли б спокійно спілкуватися з домашніми. Вибираючи «острівець», шукайте такий, з усіх боків якого були б обладнані шуфлядкі.

Маленька і вузька кухня. Не впадайте у відчай: хоча здається, що в кухні такої форми розставити меблі можна тільки уздовж стін, можна знайти і нестандартні рішення. Наприклад, якщо кухня переходить у вітальню, шафки і техніку можна скласти уздовж стін від підлоги до самої стелі, використавши висоту приміщення.

Гарне освітлення на кухні - запорука гарного настрою і смачної їжі

Якщо вже є кімната, де хороше освітлення просто необхідно, то це кухня, тому майте це на увазі вже на самому початку ремонту. Кімнати, в яких достатньо світла, виглядають більше, а для приготування їжі хороше освітлення - це необхідність. Над верстатом встановіть точкові світильники. До стелі підвісьте світильник, поділений на кілька частин. Не забувайте, що освітлення - це ще й декоративний акцент: підвішений світильник додасть відчуття спокою і затишку.

Якщо є така можливість, встановіть великі вікна і широкі підвіконня, денне світло також можна імітувати за допомогою встановлених в нішах галогенових лампочок.

Чарівність «кухонного верстата» - робоча поверхня кухні

Надати чарівність кухні можна, вибравши відповідну поверхню верстата або іншими словами стільниці. Дерево завжди в моді, а правильний догляд за цим матеріалом дозволити йому прослужити довгі роки. Вражаюче виглядають столи з темною, екзотичної деревини, наприклад, венге.

Для більшого ефекту можна з декількох верстатів сформувати широкі столик для сніданків, округлити кути (це не тільки красиво виглядає, але і економить простір), а відрізані частини використовувати для полиць.

Барна стійка для сніданків відмінно підходить для більш маленьких кухонь та дуже корисна для вічно зайнятих сімей, в якій ні у кого немає часу на такі формальності, як обід за загальним столом - особливо в робочі дні. Меблі в сільському стилі для такої кухні-їдальні додасть затишок.

Похожие статьи:

  1. ​Переваги перманентного макіяжу
  2. ​Як вирівняти деревяну підлогу фанерою
  3. ​Що ж таке косметичний ремонт?
  4. Як правильно почати ремонт квартири?