Замовити суші додому

Июнь 8, 2017 – 07:57

Замовити суші додому
У нас Ви можете замовити:

класичні;
запечені;
гострі;
роли;
набори «суші плюс роли».

Більше не потрібно вибирати, коли є можливість замовити доставку суші кількох вподобаних видів, які пропонуються поштучно. Ми готуємо відповідно до високої японської кулінарної культурою і технологіями. Для цього наші сушисти використовують спеціальний рис з оцтовим соусом, морепродукти обов'язково високої якості, водорості Норі і приправи.

Для тих, хто захоплюється японською культурою, яка передбачає, в тому числі, культуру споживання їжі, замовлення суші з безкоштовною доставкою - відмінна можливість її пізнати. Одні робляться тільки за допомогою рук, для створення інших застосовується спеціальний бамбуковий килимок. Великою популярністю користуються, наприклад, нігірідзусі з вугром і кунжутом, підперезані норі.


Запечені суші проходять додаткову термічну обробку, в результаті якої стають повністю безпечними для вживання. Втім, як і інші страви японської кухні, що готуються в наших цехах, оскільки при роботі з продуктами ми приділяємо велику увагу їх якості та безпеки, строго вибираючи постачальників, дотримуючись терміни зберігання і умови обробки і приготування продуктів.
Безкоштовна доставка суші на будинок

Цілодобова доставка суші на будинок в Одесі здійснюється кур'єрською службою «Достаевский» протягом години, з урахуванням дорожньої ситуації. Завдяки спеціальним термосумки, гарячі запечені суші залишаться такими при отриманні. Зробивши замовлення, Ви можете оплатити замовлення одним із таких способів:

Онлайн оплата;
готівкою кур'єру;
банківською картою при отриманні.

При цьому на доставку суші ціна становить нуль рублів, тобто, доставка здійснюється абсолютно безкоштовно по всьому місту. Не забудьте ознайомитися з пропозиціями наших акцій, що роблять замовлення приємним подвійно.

Оцініть смак свіжих дарів моря - лосось, вугор - в поєднанні з гострим спайсі соусом. Обіцяємо: буде гаряче! Ми пропонуємо суші як в наборі з ролами, так і окремо. Ви не втратите жодної хвилини, адже ми доставляємо замовлення вчасно.

Похожие статьи:

  1. Мякі меблі для дому
  2. Сантехнік додому
  3. Кіпр Готелі Відгуки
  4. Поговоримо про якор