​Застосування пластикової вагонки в обробці поверхні

Февраль 21, 2019 – 18:27

Пластикова, вінілова вагонка або панелі ПВХ є досить популярним оздоблювальним матеріалом для приміщень, який має в своєму розпорядженні низку переваг ...

ПВХ вагонка для внутрішніх приміщень

Даний матеріал практичний, досить недорогий і має невелику вагу, має гарний зовнішній вигляд з різноманітними колірними оформленнями, що надає можливість кожному вибрати найкращий варіант під персональний запит.

Качественная шинная опора купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Вже згадана вагонка є матеріалом, який не вигоряє від сонця, не піддається корозії, а також не лопається від впливів температурних перепадів.

Використання подібних панелей ПВХ для обробки приміщення дозволить отримати дуже швидкий і чистий ремонт будь-якого приміщення незалежно від його призначення. А найголовнішою перевагою пластикової вагонки є те, що для її установки немає необхідності володіти спеціальними навичками і знаннями.

Установка пластикової вагонки

Для установки такого матеріалу, як правило, необхідно зробити дерев'яний каркас з брусків і рейок розмірами 25 на 40-50 мм. Дані рейки монтуються на відстані від 20 см між собою рівномірно по всьому периметру кімнати, а зверху і знизу можна встановити напрямні профілю. Також тепер можна монтувати панелі на монтажний профіль ПВХ і металеві скоби. Після облаштування каркаса для вагонки необхідно заповнити порожнечу між рейками, для цього використовується теплоізоляційний матеріал. Такий матеріал дозволить зробити додаткову теплову, звукову ізоляцію, а також скоротити витрати на опалення приміщення.

Також для вагонки немає необхідності робити підготовку поверхні, тобто не потрібно робити демонтаж старої обробки, вирівнювання поверхні тощо. Для неї достатньо встановити каркас.

В процесі установки вагонки необхідно мати інструмент для обрізання панелей, для цього можна застосувати просту ножівку з дрібними зубами або болгарку з диском по металу. Рекомендовано робити обрізку з лицьового боку панелі. Коли панель обрізана на певну висоту, тоді її потрібно вставити в направляючий профіль і степлером прикріпити до каркасу.

Установка починається з кута приміщення. І тут же монтується внутрішній кутовий профіль, який потрібно прикріпити до рейки каркаса. Подібним чином вагонка встановлюється у всьому приміщенні.

У тому випадку, якщо є невеликі стики між стіною і стелею, то їх можна приховати пінопластовим стельовим плінтусом, який монтується на прозорий силікон і притискається до поверхні стелі і стіни.

Гарантований термін експлуатації таких панелей ПВХ становить близько 40 років, і при цьому вони не вимагають особливого догляду: щоб вагонка була красивою і чистою, потрібно всього лише її помити.

Похожие статьи:

  1. ​Укладання плитки у ванній своїми руками
  2. ​Фарбування, як елемент оздоблення приміщення
  3. ​Устаткування для лазень та покупка купелі
  4. ​Райони Барселони: особливості та памятки
  5. ​Облицювання керамічною плиткою ванної кімнати