​Жива огорожа з верби

Ноябрь 17, 2018 – 17:24

Смуга зелених квітучих рослин прикрашає вашу ділянку, створює в ньому затишок і, що відсутність важливо, вони дозволять вам уникнути певних загороджувальних споруд у вигляді страшних і похмурих зборів.

Живоплоти з верби беззастережно, найдешевший тип огорож, а так само зливається з вашим загальним ландшафтом найбільш органічніше, ніж будь-яка штучна споруда.

Приступаємо до роботи.

Горящие туры из Алматы Вы можете заказать на сайте https://happy-travel.kz/hottours/iz-almaty/ по самой выгодной стоимости на сегодняшний день, не пропустите выгодного предложения.

Підготуйте прути верболозу, секатором нарізавши їх живцями довжиною рівній 1-1,5 м. Потім за допомогою натягнутих шнурів розмітьте на землі кордону для вашої майбутньої зеленої стіни. Смугу грунту шириною близько 30 см треба буде перекопати на глибину приблизно рівною 20-30 см і розпушити. Далі можна буде встромляти прути в землю на відстані рівній приблизно в 15 см відповідно один від одного. Живці саджають попарно, під кутом 60 градусів, спочатку з нахилом в один бік, а потім потім - в протилежну, одночасно переплітаючи зустрічні посадки. Окоренкові частини живців заглиблюють на 30 см. Для міцності висаджену «стіну» підв'язують (при необхідності до вкорінення живців) до вбитих кілків. Згодом живці зростуться, і сама огорожа буде в підсумку міцною. Зазвичай такий паркан створюють після будівництва дерев'яних будинків під ключ - вона на такому тлі виглядає дуже добре.

Щоб прискорити цей процес, в місцях їх прямого зіткнення зрізують саму кору.

Саджанці притискають один до одного оголеними прутами і скріплюють, наприклад, смужкою поліетилену або тканиною, залишаючи так до повного зрощення.

Докладний план роботи:

1. Щоб поросль на трасі майбутньої огорожі не заважала, натягніть перший шнур на висоті приблизно 25 см від поверхні самої землі.

2. Грунт по лінії майбутньої огорожі треба перекопати і розпушити на глибину приблизно рівною 25-30 см.

3. Посадку ведуть, орієнтуючись по натягнутому шнуру, встромляючи в грунт відразу по два черешка.

4.Сажают вербові пагони, тримаючи за нижню, більш міцну частину. Посадивши прути з нахилом в один бік, продовжують посадки з нахилом в протилежну сторону.

5. Щоб паркан у вас вийшов міцним і живці швидше зрослися в місцях переплетення, кору можна зрізати, а самі прути - зв'язати.

6. Вузли вербової огорожі з'єднайте пластиковими хомутиками. Місця зі слабкими паростками можна посилити здеревілими прутами.

7. Щоб «не зміцніла» огорожа була міцніше, і формування її форми було правильним, можна застосувати тимчасові опори - рівні жердочки.

8. Переплітаючи прути верби, їх треба загнути навколо, наприклад, міцної гілки без відводів, увіткненою в грунт.

9. При плетінні вербового забору більш тонкі прути легше заводити за більш товсті і жорсткі рослини.

10. Огорожа повинна бути рівною. Ослабілі місця слід переплести знову.

11. Пагони першого року слід підрізати на відстані приблизно рівною 5-6 см від верхніх вузлів плетіння огорожі.

Похожие статьи:

  1. ​Гид: Полет с питомцем
  2. ​Лавинное снаряжение
  3. ​Живая изгородь из ивы