Цікава гра

Декабрь 28, 2016 – 10:24

Любителі програми «Наша Russia» не можуть не знати забавного гаркавого охоронця. Його прізвисько - Бородач, зрозуміти і пробачити якого через специфіку поведінки по определнного повинні рішуче все. Він часто потрапляє в несподівані ситуації через свого наївного погляду на життя, внаслідок чого є практично постійним відвідувачем поліцейської дільниці. Студія ТОВ «ГПМ РТВ» вирішила розкрити історію цього колоритного персонажа як можна більше, а от вийшло у них це чи ні - вирішувати Вам.
У грі «Бородач. Зрозуміти і пробачити », випущеної для Андроїд і ios, Вам належить відчути себе в шкурі незграбного охоронця, який ну дуже любить випити, після чого знаходить небезпечні пригоди на свою багатостраждальну голову. В черговий раз потрапивши в витрізвітель, головному герою необхідно вибратися, минаючи небезпечні ділянки і вирішуючи різні головоломки на шляху до Іринці.

Вы можете скачать бородач абсолютно бесплатно.


Всі завдання забавні і мимоволі викликають посмішку, тому проходження гри для Андроїд «Бородач. зрозуміти і пробачити », скачати безкоштовно яку можна з Google Play або iTunes, забезпечить нереальний прилив гарного настрою. Незрозумілі моменти легко прояснити, прочитавши відповіді на питання.
З безлічі нових ігор "Бородача.Понять і пробачити" виділяють наступні параметри:

Незвичайний сюжет. Досить мало ігор ставлять перед гравцями такі цілі, як ця.
Мультяшна графіка. Завдяки ній гуморні сцени сприймаються спокійно, немає відчуття шаблонності, що відбувається.
Купа рівнів. Занудьгувати в одноманітних локаціях Ви не встигнете - вони змінюються дуже швидко, але в тему.

враження

Море радості, смішних жартів, небезпечних моментів і цікавих моментів - заради цього варто завантажити безкоштовно «Бородач.Понять і пробачити» будь-якими способами, будь то iTunes або Google Play. Повірте, про витрачений час Ви не будете шкодувати. Ознайомитися з грою можете подивившись відео нижче. Якщо ж Ви не впевнені пройти гру самостійно, то радимо ознайомитися зі статтею "Як пройти Бородач".

Похожие статьи:

  1. Шпіцберген
  2. Отдых на Кипре
  3. Південна Корея
  4. Репітери
  5. Автовикуп