​Ціни на рідкі шпалери

Сентябрь 9, 2019 – 07:36

Ціна ремонту - другий за значимістю питання перед початком робіт після естетичного вигляду. Особливо це стосується використання під час ремонту нових для вас матеріалів.

Про рідких шпалерах говорять і пишуть багато. Про переваги цього покриття свідчать численні відгуки і широта використання. Але після ейфорії від простої і зрозумілої технології нанесення і легкої експлуатації, природно бажання розібратися: рідкі шпалери - це дорого чи ні.

Перевозкой животных самолетом занимается компания Animals Travel, которая имеет многолетний опыт в данной сфере. Стоимость услуг Вас приятно удивит.

Від чого залежить вартість рідких шпалер

Актуальні ціни на сучасне покриття можна подивитися в інтернет-магазині рідких шпалер ДомДах. Щоб визначитися з обробкою, слід орієнтуватися на:

виробника;

декоративний наповнювач;

колер.

Вартість упаковки безпосередньо залежить від виробника. Купуючи європейські марки, ви платите за бренд, посередництво і перевезення. Тому, якщо ви орієнтуєтеся на світові стандарти якості і гучне ім'я виробника, вибирайте компанію, яка безпосередньо працює з виробником.

З чого роблять рідкі шпалери

Наповнювач в шпалерах також бере участь у формуванні ціни. Целюлозні волокна в складі шпалер значно здешевлює вартість покриття. У середній ціновий сегмент потрапляють шпалери з бавовняним волокном. Якщо, крім тепла і приємних тактильних відчуттів, ви хочете отримати незвичайні відблиски на стінах, вибирайте покриття з бавовни зі слюдою або блискітками і не забудьте, що за це доведеться доплатити. У складі шпалер преміум-класу - подрібнені шовкові нитки. Чим вище концентрація волокон в суміші, тим дорожче рідке покриття.

Модні кольори і відтінки збільшують вартість рідких шпалер. Але це тимчасове явище. Як тільки популярність відтінку піде на спад, ціна також впаде. Тому можна почекати до закінчення «колірного безумства», як це було з марсала, або вибрати інший відтінок.

Крім популярності того чи іншого кольору, ціна рідких шпалер зростає при наявності в складі мінеральної крихти, металевої нитки, блискіток, слюди і інших декоративних елементів.

На чому можна заощадити, використовуючи рідкі шпалери при ремонті

Вартість квадрата роботи фахівця з нанесення рідких шпалер на стіни і стелі в середньому дорівнює ціні квадрата покриття. Тобто суму, витрачену на придбання рідких шпалер, доведеться збільшити в два рази. Однак, рідке покриття тим і привабливо, що його можна наносити самостійно, без залучення професіоналів. Тим самим можна заощадити приємну суму.

Як наносити рідкі шпалери

Не варто ставитися до цього матеріалу, як до дитячої гри «Зроби сам!». Адже саме самостійне нанесення рідких шпалер дозволить проявити свою творчість, змінити інтер'єр приміщення і наповнити свій будинок новими фарбами якісно, недорого і швидко.

Похожие статьи:

  1. ​Живая изгородь из ивы
  2. ​Автоматика для опалення
  3. Нові житлові комплекси
  4. ​Лавинное снаряжение
  5. ​Жива огорожа з верби