​Чистка кондиціонерів

Февраль 12, 2018 – 19:13

Чистка кондиціонерів - одна з найбільш затребуваних послуг в Санкт-Петербурзі. Але якщо власники спліт-систем вважають, що чистка обмежується промиванням пиловловлювачів, то вони помиляються. Мова йде не тільки про промивку мереж. Важливо вичистити фільтри, промити крильчатку, що б ви змогли дихати чистим повітрям.

Почистити самому, щоб не ремонтувати?

Пил - це найбільший ворог кондиціонерів. Вона, в тій чи іншій мірі, присутній в будь-якому приміщенні (житло, офіс або виробництво). Багато власників кондиціонерів в курсі, що в їх кліматичному обладнанні є фільтр у вигляді дрібних сіток, які розміщені під панеллю внутрішнього блоку. Згодом сітки заростають пилом, яку потрібно періодично змивати. Це легко зробить сам власник раз на місяць. Процедура не складна.

Чистка кондиционера своими руками правильная последовательность действий доступна в свободном доступе.

Якщо ж халатно ставиться до такого обслуговування побутових кондиціонерів, то дуже скоро знизиться обдув радіатора і повітря почне гірше прохолоджуватися. Через місяць-два порушиться режим роботи всього холодильного блоку. І тоді перед вами постане дилема - викинути кліматичну техніку на смітник, або замовити чистку кондиціонера у професіоналів?

В цьому плані іноді виникають курйозні ситуації. Наприклад, один купує дорогу кліматичну техніку і через пару років терміново вимагає бригаду для ремонту і обслуговування кондиціонера. По приїзду наших фахівців господар скаржиться, що виклав купу грошей, а у сусіда є недорогий «Самсунг», який безперебійно працює вже шостий рік. В результаті з'ясовується, що власник елітної техніки весь цей час в неї не заглядав. Зате сусід не скупився на щорічне технічне обслуговування кондиціонера, і в підсумку, добре заощадив.

У поняття чистки спліт-систем і кондиціонерів, з професійної точки зору, входить не тільки промивка пиловловлювачів. Спеціаліст фірми «КОНД-Сервіс» виконай очистку вентилятора, електричних з'єднань, дренажної системи, теплообмінника, і при необхідності обробить антисептиками і дезінфекційними розчинами все блоки.

Як відбувається чистка кондиціонерів!

Чистка кондиціонерів здійснюється комплексно. До переліку заходів входять наступні дії:

- детальний огляд всіх вузлів і елементів кондиціонера;

- вимір температури повітря на вході і виході;

- чистка кондиціонера (внутрішнього і зовнішнього блоку);

- заміна фільтрів при необхідності.

Чистка кондіціонеровПеріодіческая чистка спліт-систем і кондиціонерів важлива не тільки з позиції нормального функціонування кліматичної техніки. Це також важливо для здоров'я тих людей, які знаходяться в приміщенні з кондиціонером. Будь то квартира, будинок, офіс або адміністративний будинок.

Як би банально це не прозвучало, але своєчасна чистка кондиціонерів, дійсно, може збільшити розмір прибутку. Далекоглядні керівники це розуміють, і тому є нашими постійними замовниками.

Похожие статьи:

  1. ​Что такое медовуха?
  2. Вибір кондіціонера
  3. ​Червоне озеро в Японії
  4. ​Жива огорожа з верби