Деревяні вікна з дуба

Апрель 9, 2017 – 09:47


Найдорожчий матеріал для дерев'яних вікон - це дуб. Найчастіше вікна з дуба замовляють для особняків або котеджів, але вони відмінно виглядають і в міській квартирі. Дуб здатний прикрасити будь-який інтер'єр.

Дерев'яне вікно з дуба

Дубові вікна створюють абсолютно особливу атмосферу. Багато хто вважає їх хранителями історії, ввібравши в себе енергетику будинку.
Споживчі властивості дерев'яних вікон з дуба

Дуб по праву вважається елітним матеріалом. Вікна з нього можуть прослужити до ста років: настільки міцні, що навіть з часом не схильні до деформації.

Профілі дерев'яних вікон - дуб і модрина

Ось тільки деякі з чудових характеристик таких вікон:

Розкішний вигляд. Цінне дерево з незвичайною текстурою і красивим малюнком. Підкреслює статусність житла.
Деревина має високу щільність, що робить її в 2,5 рази міцніше сосни і набагато важче. Тому дубові вікна не роблять занадто великими. Чи варто говорити, що використовується тільки найякісніша фурнітура, здатна витримати таку вагу.
Дуб має гарні теплозберігаючі властивості.
Стійкий до атмосферних впливів.
З роками набуває благородний відтінок темніше початкового.
Згодом стає міцнішим.

Вы можете заказать билеты на поезд онлайн по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.


Особливості виробництва вікон з дуба

Висока вартість цього матеріалу обумовлена складною технологією виробництва. При виготовленні віконна конструкція обов'язково проходить обробку антисептиками, так як дуб не виділяє фітонцидів, а значить, не протистоїть розмноженню мікроорганізмів і комах. Крім того, деревину просочують вологовідштовхувальними складами. Вони підтримують вологість дерева на потрібному рівні.

Дубові бруски для вікна

Щоб висушити дубову деревину природним шляхом, знадобиться три роки. Альтернативний спосіб - високоточна електросушка, в процесі якої матеріал доводять до певних параметрів і вологості не більше 12%.

Для обробки дуба потрібно високотехнологічне і дуже міцне обладнання. Все це позначається на вартості продукції.

Щоб малюнок вікна вийшов правильним, майстри ретельно підбирають текстуру. Її характерна особливість - поздовжні штрихи і волокна, товсті серцевинні промені.

Вікна з дуба

Завершальний етап обробки - грунтовка і тонування. Природний колір деревини - світло-коричневий. Але дубовому вікна можна додати будь-який відтінок: висвітлити або, навпаки, затемнити. Крім естетичної, лакофарбове покриття виконує захисну функцію - береже вікно від атмосферних впливів.
Замовляйте вікна з дуба в нашій компанії!

Вікно з дуба

Чим дорожче матеріал, тим більшої майстерності він вимагає при виробництві. Дерев'яні вікна з дуба будуть вашою гордістю і джерелом позитиву лише за умови, що їх зроблять за спеціальною технологією і професійно встановлять.

Похожие статьи:

  1. Шенгенська віза
  2. Паризькі катакомби
  3. Лиштви на вікна
  4. ​Жива огорожа з верби
  5. Перестилання підлог