​Дошки оголошень, плюси і мінуси

Октябрь 14, 2018 – 18:23

Дошка оголошень - одна з найбільш затребуваних послуг як в мережі, так і друкованих виданнях. Були часи, коли фізичні дошки оголошень в друкованих виданнях користувалися фантастичною популярністю.

Вы можете подать объявление бесплатно на самых выгодных условиях, прямо сейчас!

У період, коли в країні був тотальний дефіцит всього і вся, без зв'язків неможливо було нічого дістати, саме дошки безкоштовних оголошень в газетах дали можливість розвиватися малому бізнесу. Досить було заповнити купон і через тиждень про тебе і твоєму реченні знали мільйони.

Звичайно, прихід інтернету все змінив, і технологія розміщення безкоштовних оголошень стала досконалою.  А якщо використовувати спеціальні програми, так і зовсім кілька секунд.

Здавалося б, ось воно, те що нам потрібно. Але не тут-то було. Адже на дошку оголошень можна поглянути з двох сторін. Зокрема, з одного боку дошка оголошень володіє одними перевагами, з іншого боку, у неї безліч недоліків перед іншими видами мережевої реклами.

Давайте спочатку розглянемо переваги. Перш за все, звернемо увагу на те, що дошок оголошень в мережі сотні тисяч, що дозволяє організувати методичну розсилку реклами. Наприклад тисяча дощок оголошень забезпечить вам до тисячі потенційних покупців, який зацікавляться вашою пропозицією. Виходить, що дошка оголошень сьогодні найбільш вигідний з фінансової точки зору вид цифрової реклами.

Не забудемо і про те, що саме дошки безкоштовних оголошень дозволяють дати відчутний старт процесу просування інтернет-ресурсу, оскільки вся інформація на них індексується пошуковими системами. Чим більше оголошень, тим вище популярність сайту.

Ну а тепер поговоримо про недоліки. Головний з них - нестабільність інформації та її нестійкість. Для того, щоб ваше оголошення стало ефективним, його потрібно помістити на дошці оголошень з високою відвідуваністю. Однак, чим вище відвідуваність дошки, тим швидше ваш текст опуститися на нижчі рівні. Звичайно, можна боротися з цим систематичним оновленням інформації, ось тільки це дуже клопітно.

Інша поширена проблема - недовговічність існування дошки оголошень в мережі. Кожен день в інтернеті з'являються сотні дощок оголошень, але виживають лише одиниці з них. Тобто, базу для розсилок доводитися постійно правити.

Похожие статьи:

  1. Дошка оголошень
  2. Пластикові вікна, плюси і мінуси
  3. ​Поющие фонтаны Барселоны
  4. Достопримечательности Греции
  5. Відпочинок в Кіпрі Відгуки