Електрогазозварник - затребувана робітнича професія

Март 29, 2017 – 08:50

Електрогазозварник - затребувана робітнича професія. Зварювальники завжди оплачувалися дуже високо, тому, в цю професію йдуть, в першу чергу, через гідної оплати.У наш курс входить ручна дугова зварка, електродугова, напівавтомат, аргону, газове зварювання та різання. 

Профессиональное обучение электрогазосварке, подробности Вы можете узнать на сайте http://profiteh.ua/ru/programm/elektrogazosvarshhik/, цены на услуги Вас приятно удивят.

Ми приймаємо на курси зварників без будь-якої підготовки або з мінімальними навичками, а також підвищуємо розряд.
В кінці навчання Вам буде присвоєно кваліфікацію відповідно до проф.стандартамі:- газозварник (4-5 розряд)- зварювальник термітного зварювання (4-5 розряд)- зварювальник ручного дугового зварювання електродом, що плавиться покритим електродом (4-5 розряд) MIG / MAG (напівавтомат)- зварювальник частково-механізованого зварювання плавленням (4-5 розряд)- зварювальник ручного дугового зварювання неплавким електродом в захисному газі (4-5 розряд) TIG (аргон)- зварювальник ручного плазмового зварювання (4-5 розряд)- зварювальник ручного зварювання полімерних матеріалів (4-5 розряд)Курси зварювальників складаються з теорії і практики:Теорія - це лекції з практикуючим майстром-зварювальником, у якого великий досвід зварювальної і викладацької діяльності.Практика проходить на виробництві, заводах і в приватних організаціях, які займаються зварювальними роботами. Вони розташовуються в кожному районі міста та з кожним з них у нас укладено договір, який ми надамо Вам для ознайомлення при Вашому бажанні. Всього у нас понад 80 таких компаній. На практиці до Вас буде приставлений майстер виробничого навчання, який навчатиме Вас і контролювати весь процес. З усіма фірмами, куди ми відправляємо наших учнів, у нас є досвід роботи, тому ми відповідаємо за наше навчання цілком і повністю. Також можна пройти просто практику, якщо у Вас є теоретичні навички.

Похожие статьи:

  1. Самостійна подорож по регіону Бохуслен в Швеції
  2. Електрогазозварник - затребувана робітнича професія
  3. Додаткові переваги однокамерних склопакетів