Грати на вікнах - красивий фасад і захищений тил

Апрель 18, 2017 – 18:38Перевірений часом спосіб убезпечити майно і житло від кримінальних намірів - встановлені зварні або ковані решітки на вікна. Виконуючи певні функції, вони відрізняються різноманітністю за формою, дизайну, технології виготовлення і вартості.
Конструкції і типи кріплень решіток

Решітка на окнеМеталліческіе вироби забезпечують безпеку будинку або комерційної нерухомості. Їх виготовляють різної конфігурації із прутів круглого, квадратного перетину або сталевої смуги.

За типом монтажу решітки на вікна ПВХ для котеджу, дачі, квартири або офісу класифікуються, як:

Портал не в тему и не кстати расскажет Вам о реальной жизни женщин и о философии их существования.


стаціонарні, тобто встановлені на постійній основі;
знімні з кріпленням на болтах;
орні у вигляді однієї або двох стулок;
розсувні на шарнірах.

Стаціонарні решітки доцільно встановлювати в прорізах приміщень першого і цокольного поверху. Якщо під вікном розташований козирок або інший елемент фасаду, який полегшує доступ, також бажано на нього встановлювати незнімні захисні конструкції.

Знімні грати на вікна для дачі встановлюються на час тривалої відсутності господарів. Вони кріпляться на болтах між рамами, встановленими в отворі. Такі системи полегшують ремонт фасадів та скління.

Встановлена з боку приміщення розсувні ґрати не зіпсує презентабельний вигляд фасаду. Така система при впливі може відкривати частину конструкції або зрушуватися повністю. Одне вікно квартири або офісу бажано захистити саме орної конструкцією, що відкривається зсередини. Вона зможе забезпечити евакуацію людей у разі виникнення пожежі та блокування вогнем виходу з будівлі.

Монтаж грат виконується з кріпленням до віконних укосів або внакладку на поверхню стіни. Вибір варіанту залежить від конструктивних особливостей поверхонь і бажань замовника. Ціна на металеві вироби залежить в основному не від типу металопрокату або способу кріплення, а від складності форми конструкції і майстерності виробника.
Дизайн грат в архітектурі фасаду

Встановлені ковані решітки на вікнах котеджу або дачного будинку виглядають престижно і ефектно. У поєднанні з металевими конструкціями вони створюють єдину композицію. Такі вироби не погіршують світлопропускну здатність конструкцій і надають фасадам розкішний вигляд.

Захисні гратчасті огорожі для пластикових систем виготовляють у вигляді площині або з закругленими формами. Вони можуть використовуватися в якості несучих конструкцій для квіткових вазонів і кашпо. Ковані візерунки виконуються в стриманому класичному стилі або з урахуванням тенденцій моди, по дизайнерських розробок або за ескізами замовника.

Акуратні зварні або виготовлені методом кування решітки на вікнах і козирки над входом в офіс виробляють позитивне враження на партнерів і клієнтів фірми. Продовжує термін служби виробів антикорозійне покриття. Воно захищає метал від вологи і різких температурних перепадів. Декоративне фарбування може бути матовою або глянсовою, будь-якого кольору, поєднаного з обробкою елементів фасаду.

Похожие статьи:

  1. Купити будматеріали в інтернет-магазині
  2. Прсональная ​стоянка для машины на даче
  3. Ремонт квартиры с дизайнером или без него