Гравірування клавіатури

Сентябрь 4, 2017 – 08:47

Гравірування клавіатури є ідеальним способом додати на неї російські літери. Цей метод - найприйнятніший і естетичний. Нашим сервісним центром здійснюється гравірування букв на клавіатурі різних моделей. Можливо розташування на ній символів розкладки мов або малюнка на корпус мишки або настільного комп'ютера. Ви можете вибрати варіант написів розкладок і зображень - різні варіанти на будь-який смак.

Гравірування клавіатури Apple проводиться за заводськими технологіями - це гарантує привабливість, довговічність і відмінна якість. Ми надаємо своїм клієнтам величезний вибір сервісних і технічних робіт, однією з них є гравірування на мак. Для багатьох така клавіатура є необхідністю, здатної полегшити спілкування через ноутбук.

переваги гравіювання

Переваги лазерного гравірування:

 • зроблені таким чином написі не зітруться, незалежно від того, з якою швидкістю і як часто ви будете друкувати на клавіатурі;
 • гравірування клавіатури телефону і ноутбука робиться на зібраному виробі - тобто не потрібно розбирати пристрій;
 • неважливо, які форми і габарити вироби;
 • в процесі не зачіпається електронна начинка - це особливо актуально для моделей, гарантія на які ще не минула.
 • Ви можете замовити і нестандартні зображення будь-якої складності. У наших майстрів - великий досвід, який укупі з дорогим обладнанням дозволяє наносити практично будь-який малюнок або напис. Ви можете навіть замовити логотип своєї організації, своє ім'я або прізвище, пам'ятну дату і т.д. Як вже говорилося вище, ви можете вибрати готові розкладки - асортимент запропонованих варіантів дуже широкий. Ось уже протягом довгого часу ми допомагаємо людям робити їхнє життя яскравішим!

  Похожие статьи:

  1. Дворівнева квартира
  2. Гірськолижні тури
  3. Фактурна фарба для стін