​Краків. Район Подгуже і музей Оскара Шиндлера

Август 14, 2017 – 11:42

Ось захотілося мені почати свої замітки про Краків ні з центральних площ і королівських палаців, а з району, куди не так вже й часто забредает нога туриста, з Подгуже. Цей район знаходиться на протилежному від головних визначних пам'яток березі Вісли. Я потрапила сюди виключно завдяки своєму чоловікові, Сергію, якому колись глибоко в душу запала історія Оскара Шиндлера і який вважав відвідування музею його імені мало головною метою візиту до Кракова.

Пикантный эрош пишта купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Краків. район Погудже

Потрапити в Подгуже дуже легко на трамваї (9, 13, 24, 50 з центру), і не складніше дійти пішки. Тим більше, що прогулянка ця відбудеться по набережній Вісли і буде супроводжуватися приємними видами.

Краків. Набережна Вісли

Я б сказала, що життя набережній тиха і розмірене. Особливо враховуючи, що ми все далі віддаляємося від Вавеля. Найпопулярніші персонажі, які зустрілися нам на шляху - це мами з колясками і любителі спорту (бігуни і велосипедисти).

Але це зовсім не означає, що тут закінчуються пам'ятки.

Краків. Набережна Вісли

Швидше навіть починаються, тільки іншого роду. Вся справа в тому, що історія Подгуже дуже примітна. Подгуже не так давно був самостійним містом. Він став частиною Кракова лише в 1915 році. Будували його австрійці в період розділу Польської Імперії і метою їх було, як стверджують історики, побудувати місто, який став би конкурентом польському Кракову. Вдалося австрійцям задумане чи ні, судити не мені, проте в цьому містечку теж багато цікавого. Зокрема в Погудже є своя центральна площа, головний костел і ратуша. Ці об'єкти, на жаль, не відображені на моїх фотографіях. Лише ратуша і дуже здалеку.

Краків. район Подгуже

По лівому березі Вісли варто йти аж до такого ось цікавого моста, він як би підвішений між двома берегами і не має опори в воді. І ще строго поділений на дві рівні зони: для пішоходів і велосипедистів.

Похожие статьи:

  1. ​Европейский подход к зимним праздникам
  2. ​Чи можна укладати ламінат на лінолеум?
  3. Міжкімнатні перегородки з газоблоків
  4. ​Краків. Пішохідний міст над Віслою