Кримське подорож. Ай-Петрі

Август 2, 2017 – 15:12

Навіть якщо ви тисячу разів були в Криму і бачили кожен його куточок, я все-одно пропоную вам сьогодні подивитися зі мною на Ялту і околиці з висоти понад 1000 метрів. І найкращий спосіб це зробити, як ви знаєте, її підкорити на вершину Ай-Петрі.

Вы можете приобрести лучшие тени для век по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Крим. Гора Ай-Петрі. Канатна дорога

А для тих, хто ніколи не був у Криму або був, але на Ай-Петрі не піднімалося, я буду супроводжувати фотографії, не тільки своїми враженнями, а й актуальною корисною інформацією. Раптом знадобиться.

Отже, найпопулярніший спосіб піднятися на вершину - канатна дорога. Можна ще на маршрутному таксі, але про це в кінці. Починається все біля підніжжя, на станції «Місхор». Якщо ви прибули до підйомника на автомобілі, то знайте, вам доведеться заплатити 40 гривень за парковку (які вимагають абсолютно незаконно, тому як ніякий парковки там насправді немає) або ризикнути цілісністю свого авто (я серйозно, історія з особистого досвіду з'явиться в одному з наступних постів). Вибирати вам. Навчені гірким досвідом, ми тепер вже воліли б прийти туди пішки =)

Так само за підйом в одну сторону з людини потрібно буде віддати ще по 60 гривень.

Крим. Гора Ай-Петрі. Канатна дорога

Подальші дії логічні: набуваємо квиток, чекаємо своєї черги і займаємо місце в кабіні. Готова посперечатися, що хоча б один з сорока пасажирів запитає вголос «А що буде, якщо трос порветься?» Або «А чи можемо ми впасти?». Або ще щось в цьому дусі. Загалом, 15 хвилин страху і ви на вершині.

Крим. Гора Ай-Петрі

Зате звідси відкривається зовсім інший вид на ваш відпочинок в Криму, погодьтеся.

Крим. Вид на Ялту з Ай-Петрі

Між морем і небом ніяких меж!

Крим. Гора Ай-Петрі

На вершині розташувався невелике селище. На стільки невеликий, що проживає в ньому трохи більше 30 жителів. І як мені підказує моя інтуїція, всі вони працюють на благо туриста. Не забуваючи, звичайно, при цьому і про особисту вигоду. Тому тут же досить багато кафе і ресторанів, переважно зі східною кухнею, і самий справжній східний базар. У деяких кафе можна вибрати столик з видом на узбережжі.

Похожие статьи:

  1. Красное озеро в Японии
  2. ​Чистка кондиціонерів
  3. Поиск нового жилья
  4. ​Жива огорожа з верби