Куди В Австрії поїхати самостійно?

Август 15, 2017 – 12:20

Продовжуємо тему Відня і Австрії. Оскільки наше знайомство з країною і її столицею було коротким, але вона нам дуже сподобалася, ми вирішили, що відвідаємо її обов'язково ще раз, тільки вже більш докладно. У зв'язку з цим я вирішила намалювати невеликий план дій на майбутнє, спланувати майбутнє самостійну подорож до Австрії. Сподіваюся, що це буде корисно не тільки мені. Традиційно в цій серії постів відповідаю на такі питання:

ЖК «Лесной квартал» и «Крона Парк» — приятные цены, отличные отзывы, удобная инфраструктура все эти факторы непременно сделают Ваше проживание здесь просто сказочным. Вы можете купить жилье по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

1. Заради чого їхати в Австрію?

2. Як до неї дістатися?

3. Готелі у Києві

4. Як отримати візу?

5. Скільки буде коштувати подорож?

Самостійне подорож до Відня

Отже,

1. Заради чого їхати в Австрію?

Незважаючи на те, що Австрія країна не дуже велика, вона обов'язково знайде, чим вас здивувати і вразити, кожен знаходить в ній задоволення своїх інтересів, будь-то спорт, шопінг, мистецтво, оздоровлення або що б то не було ще. Австрія - це знамениті гірськолижні курорти, пам'ятники, внесені до списку Світової спадщини ЮНЕСКО, країна з багатими музичними традиціями, а також чудові десерти і каву. Австрія це прекрасні Альпи, красиві середньовічні міста, і звичайно ж, велична столиця, місто з імперським розмахом, Відень. Все це в поєднанні з доступністю країни робить її дуже спокусливим, на мій погляд, туристичним напрямком.

Куди поїхати самостійно? до Відня

2. Як до неї дістатися?

Дістатися з Москви до Відня просто, існує відразу маса варіантів, як це зробити. По-перше, поїздом, який відправляється щодня з Білоруського вокзалу в 23-44 за московським часом. В дорозі знаходиться 1 день і 9 годин і прибуває на станцію Відень Західний. По-друге, само собою, літаком. З Москви до Відня літають відразу кілька російських і кілька австрійських авіакомпаній, в їх числі Аерофлот, Трансаеро, S7, Austrian і NIKI. Таким чином, на даному напрямку пропонується відразу кілька рейсів на день, час польоту від 2 годині 40 хвилин до 3 годин. Пропоную ознайомитися детальніше:

3. Готелі Відня

Залежно від цілей вашої поїздки, ви виберете проживання в столиці, на гірськолижному курорті або просто в тихому невеликому місті на лоні природи. У будь-якому випадку, в Австрії, у вас абсолютно не повинно виникнути ніяких проблем ні з вибором готелю (хостелу, апартаментів), ні з їх попереднім бронюванням. Так в одному тільки знаменитому Зельдене і його околицях знайдеться близько 300 готелів різного рівня. У Відні - не менше 600.

Відповідний для себе варіант знайдуть як бекпекери, які розраховують на умови OB (only bed) за доступну ціну, так і любителі подорожувати з комфортом. Тільки, будь ласка, пам'ятайте, що краще бронювати номер заздалегідь. Про ціни поговоримо в кінці замітки.

Відправитися в подорож до Відня

4. Як отримати візу?

Як показує практика багатьох мандрівників, отримати самостійно візу в австрійському посольстві більш, ніж реально. Якщо уважно підійти до вимог і підготувати всі необхідні документи, візи вам забезпечена. Австрія аж ніяк не відноситься до «проблемним» з точки зору видачі шенгенських віз країнам. Тут можна ознайомитися з умовами отримання австрійської візи трохи більш докладно.

Похожие статьи:

  1. Как быстро утеплить дом?
  2. Тури на Кіпр з Єкатеринбурга
  3. Купити Путівку на Кіпр Ціни
  4. Як зробити стяжку підлоги самостійно?
  5. Как провести ремонт в новостройке?