Лиштви на вікна

Апрель 21, 2017 – 07:39


Декоративні накладки, що встановлюються на зовнішню частину вікон або дверей, називаються лиштвами. Вироби для віконних конструкцій можуть відрізнятися один від одного не тільки за формою та стилем виконання, але і за матеріалом, з якого виготовлені.

Оригинальные вечерние платья в алматы купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.


Найбільш популярними сьогодні є пластикові і дерев'яні лиштви. Їх установка надає прорізу завершений вигляд і робить його більш привабливим, стильним. Накладки також закривають залишки монтажної піни і щілини, через які в приміщення може проникати пил та інші сторонні частинки.

Саме тому лиштви виконують не тільки декоративні функції, але і захисні. Дані елементи виготовляються з пластика, дерева і МДФ. Вибрати той чи інший тип матеріалу можна, відштовхуючись від типу віконної коробки і власних уподобань.
Вся наша продукція виготовляється з найякісніших матеріалів і профільних систем фірм REHAU, BRUSBOX і ін. У виробничих процесах використовується німецька фурнітура, що відрізняється високими експлуатаційними характеристиками.
різновиди продукції

Дерев'яні лиштви на вікна встановлюються тільки на дерев'яні коробки. Вони дуже екологічні і відомі людині ще з незапам'ятних часів. У російській архітектурі дані елементи займали далеко не останнє місце - різьблені форми зустрічалися чи не в кожній хаті. За переказами, лиштви грали роль деяких оберегів, захищали вікна від проникнення злих духів.

Накладки з МДФ сьогодні також досить популярні. Сам матеріал - це міцна фанерна плита з різних порід деревини. Вона щодо стійка до сонячних променів і вологи, а також має естетичний зовнішній вигляд. Різьблені лиштви на вікна і накладки з МДФ можуть служити людині довгий час, якщо за ними доглядати відповідним чином. Як мінімум, їх слід регулярно фарбувати. Також не завадить використовувати і спеціальні водовідштовхувальні просочення.

Похожие статьи:

  1. Південна Корея
  2. Автовикуп
  3. Эйфелева башня
  4. ​Мансардні вікна