Незвичайні торти з мастикою і без мастики для свята

Февраль 25, 2017 – 20:46

Серед наших незвичайних тортів на замовлення на сайті є і такі, які можуть стати гідним подарунком для жінки будь-якого віку. Дуже незвично виглядає дамський торт у формі сумочки або прекрасної жінки. Також зверніть увагу на просто красиві торти: багатоярусні, прикрашені квітами, вигадливими візерунками, геометричними фігурами. Ці торти покликані дарувати справжнє естетичне задоволення адресату! Будь незвичайний торт можна замовити з доставкою в Санкт-Петербурзі прямо через сайт, не витрачаючи часу і сил на пошуки і дорогу.

Незвичайно виглядають на будь-якому святі торти у вигляді чогось неїстівного. Наприклад, торт у формі кубика Рубіка ідеально підійде тому, хто любить це розвага. Торти в формі дракончика і Тома з Джеррі ми вже згадували вище. Крім них, можна виконати торт у вигляді леопарда, крокодила, собачки, панди - в будь-якій формі, яка Вам необхідна. Вражає незвичайний торт у вигляді курочки-квочки в гнізді з яйцями. У деяких випадках майстерність кондитерів дозволяє максимально близько до прототипу виконати дизайн торта, наприклад, створити імітацію вовни, завдяки особливій техніці створення певної фактури. Фактурні торти виглядають дуже незвично і цікаво і зовсім не схожі зовні на те, що прийнято сьогодні називати тортом в повному розумінні цього слова.

Не менш оригінальні торти на замовлення, в яких яруси є якийсь предмет: книги, подушки, коробки, капелюшки, кульки морозива, пончики та інше - наскільки дозволить Ваша фантазія.

Вы можете приобрести необычные торты по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.


Незвичайні торти для чоловіків можна також замовити на нашому сайті з доставкою в СПб. Наприклад, торт у вигляді мішені і лежачого на ньому зброї є особливо актуальним для любителів стрілянини або для тих, у кого це частина професії. Незвично і здорово виглядає торт у формі більярдного столу, що повністю імітує всі аксесуари, форми і кольору. Торт-кросівок певної фірми і кольору може бути вручений спортсмену - професійною або починаючому. А також в даній ситуації актуальні будь-які торти у вигляді спортивного інвентарю: м'яч, шайба, штанга. Фотограф зможе отримати торт у формі фотоапарата.

Особливо хочеться відзначити незвичайні торти, створені у вигляді страв або продуктів, які не належать ні до солодкого, ні до десертів. «М'ясні», «рибні», «овочеві» торти дуже солодкі і смачні всередині. А контраст несолодкого і солодкого створює неймовірні враження і дивовижні відчуття від побаченого. Незвичайний торт, схожий на два шматки сиру сподобається як дорослим винуватцями торжества, так і дітям. Великою популярністю користуються торти, прикрашені «суші» та «ролами» з мастики для любителів японської кухні. Взагалі такі «несолодкі» незвичайні торти можна виконати в формі будь-якої страви: ковбаса, рулька, риба, запечена курочка, яєчня. І це список буде обмежений лише Вашими бажаннями. Якщо винуватець торжества вегетаріанець або городник, йому можна замовити в подарунок «овочевий» торт, де кожен ярус представляє собою кошик з овочами з мастики, а між собою яруси з'єднуються «кабачками-ніжками» - оригінально, незвично, цікаво.

Незвичайні торти можуть бути і без мастики. В цьому випадку можна підтримати вподобання і смаки того, кому цей шедевр призначається. Наприклад, любителю гіркого шоколаду можна замовити торт, покритий повністю шоколадними кульками. Для фанатів маршмеллоу - торт, прикрашений шматочками улюбленої солодощі. Фафлей, цукерки, драже, печиво - все це може стати головною темою для прикраси Вашого незвичайного торта на замовлення.

І наостанок ... Ми гарантуємо якість кожного виготовленого кондитерського виробу. Нам дозволяє це робити багаторічний досвід роботи - роботи більше 12 років. На нашій кухні трудяться тільки найкращі кухарі своєї справи - майстри з великої літери «М» з колосальним досвідом роботи. У нас завжди можна замовити найсмачніші, найкрасивіші і самі незвичайні і оригінальні торти з доставкою в Санкт-Петербурзі недорого, просто й легко. Всі наші торти на замовлення якісні і професійно виконані. Звертайтеся!

Похожие статьи:

  1. Бандеролька та монастир святого Неофіта
  2. Назван самый удобный для путешествий паспорт
  3. Ремонт квартиры с дизайнером или без него
  4. ​Преимущества и особенности автовыкупа