OpenVPN для IOS

Декабрь 26, 2016 – 19:52

Тихо і непомітно пройшов реліз клієнта OpenVPN для IOS. Для багатьох, в тому числі і для мене, це може стати останньою причиною для відмови від jailbreak'а. Для тих, хто бажає більш детально дізнатися про можливості клієнта на поточний момент, а так само про підводні камені настройки, ласкаво просимо під хабракат.

Завантажити клієнт OpenVPN Connect можна з ITunes На поточний момент, за інформацією Інформаційна з форуму, він розробників Доступний в магазинах всіх країн, КРІМ франції. Затримки пов'язані з необхідністю отримання шифрування Імпорт ліцензій і носять тимчасових характер.

Обмеження, присутні в додатку:

Профессиональная настройка openvpn самая доступная версия специально для Вас абсолютно бесплатно!


Розмір файлу налаштувань не може перевищувати 256 Кб. Проте, цього має бути достатньо навіть для зберігання файлу конфігурації в уніфікованому OVPN форматі, про який буде сказано трохи пізніше.
Підтримуються тільки тун з'єднання через обмеження ОС IOS VPN API.
Чи не підтримується ряд директив у файлі конфігурації: DEV кран, протокол TLS-дистанційного, фрагмент, mssfix.
Чи не підтримується робота клієнтів без сертифікатів. Ця можливість з'явиться в майбутньому релізі.
Можливо використовувати тільки шифрування AES або Blowfish. Пов'язано це з тим, що дані алгоритми більше адаптовані під архітектуру ARM. Таким чином досягається велика енергоефективність.
Використання HTTP проксі налаштовується на рівні установки програми, а не в файлі конфігурації.
Використання контейнерів PKCS # 12 можливо тільки, якщо вони імпортовані в зв'язку ключів IOS. Така поведінка є настійною рекомендацією розробників, тому, що на відміну від зберігання закритого ключа прямо в OVPN файлі, воно забезпечує більш високий рівень збереження секретних даних. Особливо в разі використання пристрою з втечу з в'язниці.

Похожие статьи:

  1. Армения
  2. Репітери
  3. ​Туніс