Продаж квартир в новобудовах

Сентябрь 10, 2017 – 19:15

Купити квартиру - це серйозний і відповідальний крок, що вимагає ретельного опрацювання всіх аспектів. Необхідно продумати, де купити квартиру, вивчити район, інфраструктуру і транспорт. Оглянути будинок, навести довідки про забудовника, дотримання технологічного регламенту при будівництві. І, звичайно ж, вибрати саму квартиру.

Компанія  здійснює продаж квартир в Кіевесобственной споруди. І рада допомогти вам зробити дійсно правильний вибір з великої кількості варіантів: студій, однокімнатних квартир і багатокімнатних квартир. Ми дорожимо своєю репутацією, а тому так само, як і ви, зацікавлені в якості будівництва.

Купівля квартири зовсім необов'язково повинна бути руйнівною для вашого бюджету. Можливість купити квартиру від забудовника дозволяє значно заощадити на послугах посередників, перекупників і ріелторів. Ви економите не тільки гроші, але і час. Наша компанія допоможе вам оформити всі необхідні документи на квартиру, кваліфіковані фахівці дадуть відповідь на всі, хто цікавиться вас питання.

Комфортабельная квартира в жк малахит купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Купити квартиру в споруджуваному будинку - вигідно!

Купити квартиру дешево, не жертвуючи при цьому якістю житла і метражем, можна! «Інтергал-Буд» здійснює продаж квартир в будинку, що будується. Ціни на такі квартири істотно нижче цін на цей же житло, але вже після того, як будинок буде зданий. При цьому ви робите повноцінну угоду з купівлі нерухомості, і, зрозуміло, можете дізнатися все про свою нову квартирі. Наші фахівці продемонструють вам планування і вигляд вашої нової квартири за допомогою 3D тривимірних моделей. Ви можете отримати всю необхідну інформацію про використані матеріалах і технологіях будівництва.

Наша компанія гарантує неухильне дотримання договору продажу квартири. Це означає, що ви отримаєте свою квартиру точно в строк і без всяких додаткових платежів. Ви самі можете контролювати хід будівництва будинку на будь-якому етапі і стежити за дотриманням термінів.

Купити готову квартиру "під ключ" - зручно!

Існують ситуації, коли вирішити квартирне питання необхідно в найкоротші терміни. Для таких випадків здійснює будівництво і продаж квартир "під ключ". Така квартира являє собою повноцінне житло, готове до вашого заселення. Скористайтеся нашою пропозицією готового житла! Ви можете купити квартиру в житловому комплексі в Дев'яткіна і інших наших проектах. Це якісне сучасне житло, створене з дотриманням найвищих стандартів якості.

Похожие статьи:

  1. Аренда квартиры в Словении
  2. Переваги газону в рулонах
  3. Нові квартири ЖК "Теремки"
  4. Ремонт квартири в новобудові