​Райони Барселони: особливості та памятки

Февраль 21, 2018 – 17:58

Барселона на сьогоднішній день є одним з найпопулярніших курортних і туристичних міст. Тут є все: мальовничий вид, приголомшлива архітектура, розваги, безліч закладів до пари найвибагливішим бажанням і, звичайно ж, гостинні місцеві жителі. Барселона ділиться на райони, які відрізняються між собою умовами життя та інфраструктурою. Сьогодні в Барселоні існує десять основних районів.

Головні райони

Смотреть онлайн Песни на ТНТ в любое время суток абсолютно бесплатно!

Старе місто. Найстаріший район міста, який розділений на чотири частини: Готичний квартал, Ель Борн, Рава і Барселонате. Район дуже різноманітний і найстаріший в місті. Крім того, тут розташований найпопулярніший в місті пляж і споруди Римської Імперії. Квартири тут невеликі, а вулички дуже вузькі.

У цьому районі розташовано, мабуть, найбільша кількість старовинних будівель, а вулички настільки вузькі і заплутані, що волею-неволею без знання міста, карти або ж гіда-провідника можна дуже довго блукати, а потім вийти в зовсім іншу частину міста, ніж планувалося від самого початку.

Старе місто ділиться на Готичний квартал, який знаменитий близьким розташуванням від багатьох місцевих визначних пам'яток. Також тут знаходиться безліч кафе і невеликих ресторанчиків, де ви можете перекусити в процесі знайомства з містом.

Ешампле. Цей район був побудований в середині XIX століття, коли були знесені стіни Старого міста. У Ешампле розташовано багато роботи Гауді. Крім того, тут розташовано багато сучасних магазинів, бутіків, барів і ресторанів. Непоганий жвавий район для цікавого відпочинку.

Ешампле з точки зору піших прогулянок просто ідеальний: широкі рівні вулиці, геометрично точне розташування об'єктів, красиві будівлі. Центральна вулиця під назвою "Діагональ" є єдиною прямою дорогою, що перетинає район поперек. Решта вулиці спроектовані у вигляді квадратів, що перетинаються перпендикулярно. Але варто пам'ятати, що тут також інтенсивний автомобільний рух, тому треба бути уважним, щоб не створювати аварійних ситуацій.

СансМонжуік. Тут дуже багато пам'яток. Найбільший вокзал міста - станція Санс - розташована саме в цій частині міста, що робить його вибір дуже раціональним. З вокзалу Санс можна дістатися в будь-який інший місто. У цьому ж районі, судячи з назви, знаходиться і гора Монжуїк (що в перекладі означає "Єврейська гора"). З цього місця відкриваються дивовижні пейзажі.

До визначних пам'яток Монжуїк відносяться стародавня фортеця з працюючим в ній музеї військової історії, музей Palau Nacional, в якому зберігається величезна кількість творів Каталонського мистецтва, Poble Espanyol, який є зосередженням різних стилів, так чи інакше використовуються на території Іспанії. Також тут розташовані традиційні ремісничі майстерні різних спрямувань, безліч ресторанів і кафе. На окрему увагу заслуговують всесвітньовідомі співаючі фонтани, які включаються в літній період після заходу сонця. На них з'їжджаються подивитися туристи з усіх куточків земної кулі, оскільки видовище дійсно приголомшливе: варто побачити це синхронне пишність лише раз, і воно залишиться в пам'яті на все життя.

Ліс Кортс. Це діловий район міста. Тут мало будь-яких пам'яток, зате велика кількість барів, кафе і ресторанів. Варто відвідати його в тому випадку, якщо ви бажаєте особисто побачити якусь знаменитість, оскільки в цьому районі розташований відомий далеко за межами Барселони елітний клуб Elephant Club.

Саррья-Сан Жервазі. Престижний район з просторими квартирами, приватними дитсадками та лікарнями. Тут багато зелених зон. Перлина району - парк Тибидабо. Відпочивати тут добре сімейним парам з дітьми. Формування району відбувалося шляхом злиття кількох навколишніх сіл в 1927 році. Крім іншого, тут безліч ресторанів, магазинів, розрахованих на різний рівень достатку, і нічних клубів.

Граса. Цей район вибирають для відпочинку в основному молоді пари. Головне місце - парк Гуель. Аж до кінця 19 століття Граса вважався незалежним містом, так що при питанні про місце народження можна було почути у відповідь "Я з Граса", без згадки про Барселоні. Тут вважають за краще відпочивати художники, артисти та інша богемна еліта. Крім того, в даному районі величезна кількість магазинів і бутиків.

Орта-Гуінардо. Відвідати можна Саграда Фамілія. Район розташований досить далеко від центру міста.

Ноу Барис. Інтернаціональна частина міста, що складається з безлічі мікрорайонів.

СантАндреу. Популярний район серед каталонських сімей. Розташований у східній частині міста. Знаменитий своїм торговим центром LaMaquinista.

Сант Марті. Прибережний район на вічній околиці міста.

Похожие статьи:

  1. ​Характеристики та особливості цементу М400
  2. Вєтнамці: особливості менталітету
  3. ​Разорвало батареи отопления, что делать?
  4. Плитка у ванній: особливості вибору
  5. ​Преимущества и особенности автовыкупа