Розробка односторінкових сайтів в Луцьку

Август 28, 2017 – 12:55

Як створити односторінковий сайт в Луцьку?

Односторінковий сайт (промо-сайт) являє собою одну сторінку, мета якої переконати користувача вчинити певну дію. Ефективний лише однієї сторінки сайт має набагато більш високу конверсію, ніж звичайний сайт-візитка або навіть інтернет-магазин. Ми розповімо про те, як створення та розробка сайтів луцьк буде ефективна лише однієї сторінки і отримає максимальну віддачу від користувачів.

Для того, щоб лише однієї сторінки сайт був ефективний, він повинен містити кілька обов'язкових елементів:

Заклик до дії

Необхідно дати користувачеві зрозуміти, яку дію від нього очікується. Приклад призову до дії - «Запишіться на семінар» або «Скачайте файл». При цьому важливо чітко сформулювати, що саме повинен зробити користувач і не зловживати такими закликами. Ми рекомендуємо розміщувати заклики до дії у вигляді кнопки, щоб з першого погляду було зрозуміло, що по ній можна клікнути.

Великий заголовок

Хороша посадкова сторінка завжди починається з ефективного заголовка, який дає користувачеві зрозуміти, що він потрапив саме туди, куди і очікував. Заголовок повинен переконати користувача продовжити вивчення сторінки. Ефективний заголовок односторінкового сайту повинен бути простим, зрозумілим і привабливим з точки зору дизайну. Щоб ваш утворять єдиний сайт можна було знайти в пошукових системах, включіть в заголовок ключові слова.

Цікава та повна інофрмація на сайті

Після того, як користувач прочитав заголовок і зрозумів, що від нього вимагається, він, ймовірно, захоче отримати додаткову інформацію. Потрібно подбати про те, щоб вона розташовувалася логічно і відповідала на ці запитання. Використовуйте підзаголовки, щоб візуально відокремити один від одного логічні блоки інформації.

Простота в словах

Односторінковий сайт повинен бути максимально простим, так щоб кожна наступна дія користувача було однозначним. Сторінка не повинна бути перевантажена зайвими об'єктами, щоб не дезорієнтувати користувача. Необхідно забезпечити наявність одного головного призову до дії, кожен елемент на сайті повинен підштовхувати до вчинення цієї дії.

Відповідність очікуванням користувача в Інтернеті

На ваш єдиний сайт користувачі можуть потрапити з різних джерел. Необхідно, щоб він відповідав кожному з них. Тобто, якщо на рекламному банері йдеться про те, що у вас можна пройти тижневий курс фотографії, то на сайті повинна бути інформація саме про курс фотографії тривалістю в 7 днів. Товаром для кожного унікальної пропозиції створюйте власний утворять єдиний сайт. Можна передбачити зміну сайту в залежності від джерела переходу - додавання інформації, промо-кодів, закликів до дії.

Завоюйте довіру користувача

У наш час ризик шахрайства в інтернеті досить високий. Переконайте користувача, що ваш одностранічнік досить безпечний і не несе прихованої загрози. Надайте гарантії повернення грошей, якщо користувач не буде задоволений товаром або запропонуйте замовити тестовий зразок, прийти на пробне заняття та ін. Постарайтеся передбачити можливі заперечення і сумніви і відповісти на виникаючі питання. Гарною гарантією для користувача можуть бути і відгуки в Луцьку, залишені тими, хто вже спробував ваш товар.

Зрозуміло можна спробувати створити лише однієї сторінки сайт самостійно, але краще звернутися до професіоналів, які зможуть врахувати всі нюанси і розробити дійсно ефективний промо-сайт.

Похожие статьи:

  1. ​Переваги доставки квітів по Львову
  2. Плитка у ванній: особливості вибору
  3. Відпочинок на Кіпрі з Дніпропетровська
  4. ​Краків. Пішохідний міст над Віслою