​Самі незвичайні природні памятки Бразилії

Февраль 8, 2018 – 16:50

Бразилія - країна незвичайних природних пам'яток: величезних водоспадів, дивовижних пустель, боліт і джунглів, тисяч островів і заповідників природи.

Національний парк Національний парк Ленсойс-Мараньєнсіс

Є в Бразилії одне цікаве місце, яке не перестає дивувати самих бразильців - це національний парк Parque Nacional dos Lencois Maranhenses, на території якого розташовується чудова місцевість, де білі піщані дюни висотою до 40 метрів сусідять з яскравими прісними озерами. Такий фантастичний ландшафт розкинувся на 1550 кв. км! Цікаве сусідство піску і води народжує дивовижні природні картини.

У водах місцевості Ленсойс кипить життя: риби, креветки, краби і черепахи населяють яскраво-блакитні водойми. З грудня по березень тут триває сухий сезон, коли навколишнє повітря прогрівається до температури + 36 ° градусів за Цельсієм. У цей період деякі водойми частково пересихають, але під час сезону дощів

Ленсойс знову розквітає.

Національний парк Ленсойс-Мараньєнсіс - одна з найбільш незвичайних і красивих природних визначних пам'яток Бразилії.

Зміїний острів Кеймада-Гранді

На південному сході Бразилії, в 35 км від узбережжя штату Сан-Паулу, знаходиться невеликий острівець Ilha da Queimada Grande, площею близько 0,43 км², на який заборонено ступати людині, в його ж інтересах, та як це місце проживання однієї з найнебезпечніших змій світу - острівної ботропса (Bothrops insularis).

Їх отрута діє миттєво, викликає швидке омертвіння тканин. Мало кому вдалося вижити після укусу таких змій. З цієї самої причини, а також заради збереження флори і фауни, відвідування острова заборонено владою.

На острові Кеймада-Гранді ботропс відчуває себе повновладним господарем. Ще б пак, адже тут їх - коло п'яти особин на кожен квадратний метр! Ці змії відмінно повзають по деревах, а їх здобиччю є невеликі птахи. Крім змій на острові майже ніхто не водиться, ботропс не дуже-то люблять сусідів.

Острів Кейманда-Гранді закритий для відвідувань, тут навіть маяк автоматичний, оскільки вся родина доглядача старого, звичайного маяка, була винищена зміями.

Якби ми хотіли скласти список найстрашніших для відпочинку місць в світі, острів Кейманда-Гранді по праву зайняв би одне з перших місць в ньому.

Похожие статьи:

  1. ​Самі незвичайні басейни світу
  2. Самі незвичайні готелі світу
  3. Самі незвичайні утворення на поверхні Землі
  4. ​Самі незвичайні будівлі світу