​Самі сонячні пляжі світу

Декабрь 12, 2017 – 09:22

Пляжний відпочинок дуже популярний серед туристів з усього світу. І всіх їх мучить одне питання: де знайти ідеальний пляж? Ми підготували для вас добірку найбільш привабливих з них, де єдине, про що ви будете турбуватися - це сонцезахисний крем.

1. Мадера, Португалія

Мадера, Португалія

Играйте в https://superslotscasino777.com/ и выигрывайте!

Мадера - це архіпелаг і регіон Португалії, розташований на півночі Атлантичного океану на північний захід від континентальної частини країни. Через скелястого узбережжя регіону його владою за останні кілька років було створено ряд штучних пляжів. Прайя-де-Кальета є найпривабливішим з них, і, безумовно, заслуговує на місце в нашому списку. Приєднавшись до зростаючої кількості туристів, які обирають саме цей пляж серед інших, ви потрапите в рай з масою сонячного світла і надзвичайно теплою водою. А якщо захочете перервати розслабляючий пляжний відпочинок, то у вашому розпорядженні унікальна природа архіпелагу, який був названий об'єктом Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

2. Біарріц, Франція

Біарріц, Франція

Старовинний, красивий французький курорт на Березі Басков. В межах берегової лінії міста Біарріц є 6 пляжів та ще кілька знаходяться в його околицях. Le Grande Plage - найзнаменитіший з них. Хвилі тут досягають величезних висот, що робить його популярним серед серферів. Але і звичайним туристам нудьгувати тут не доведеться: широкий берег, клуби, прибережні бари і кафе. Хочете місце спокійніше? Рекомендуємо Plage Port Vieux - захищений від вітру пляж зі спокійним морем. Це відмінне місце для сімейного відпочинку і прийняття сонячних ванн.

3. Сконе, Швеція

Сконе, Швеція

Швеція, можливо, не є очевидним варіантом для пляжного відпочинку, але Сконе, розташований на півдні країни, володіє одним з найкрасивіших пляжів Європи. У літню пору сонце тут світить по 17 годин на добу. На території природного заповідника Sandhammaren, розташованого в південно-східній частині півострова, пляж обрамляють мальовничі скелі, на вершині яких ростуть соснові ліси. Берег ідеально підходить як для засмаги, так і для вечірніх прогулянок, коли призахідне сонце забарвлює небо в багряний колір.

Профессиональный ремонт комнат Вы можете заказать на сайте http://komnatremont.ru/ по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

4. Копенгаген, Данія

Копенгаген, Данія

Недалеко від Копенгагена знаходиться кілька пляжів. Ми пропонуємо звернути увагу на Амагерскій, розташований уздовж східного берега острова Амагер. Турист тут може розводити багаття, влаштовувати кемпінг, а в прибережній зоні можна займатися дайвінгом і каякингом. Влітку у вихідні дні на березі проводяться концерти, ярмарки та інші розважальні заходи. Розвинена інфраструктура і краса узбережжя роблять Amager одним з найкращих пляжів світу. Крім Армагерского в Копенгагені можна заглянути на Хеллеруп - невеликий сімейний пляж на північ від міста.

5. Лісабон, Португалія

Лісабон, Португалія

У Лісабоні досить привабливих пляжів в межах міста, але щоб виявитися далеко від місцевих і приїжджих відпочивальників, пропонуємо відправитися на Кошта-де-каприк - місце на південній стороні річки Тежу, що розділяє Лісабон. Саме на цьому узбережжі протяжністю майже 30 кілометрів ви знайдете кращі пляжі Португалії. Сан-Жуан, на наш погляд, є найбільш гідним, не дивлячись на те, що він поступається в популярності пляжам Каштелу і Бела-Віста. Тут немає райських пальм і блакитних лагун, але дрібний білий пісок і вид на Атлантичний океан компенсують це сповна.

Похожие статьи:

  1. ​Самі незвичайні басейни світу
  2. ​Натяжна стеля в спальні
  3. Самі незвичайні готелі світу
  4. Найвищі статуї світу
  5. ​Самі незвичайні будівлі світу