​Шенгенська віза в Угорщину самостійно. Особистий досвід

Август 14, 2017 – 10:29

Ті, хто вибирають для своєї першої подорожі до Шенгенської зони країни Східної Європи, і ті, хто організовуючи першу свою самостійну подорож звертаються за отриманням візи в Угорське посольство, багато в чому мають рацію. Угорське консульство одне з найбільш лояльних. По-перше, таку думку у мене склалося, коли я вивчала форуми, присвячені тому, як оформити шенгенську візу самостійно. По-друге, мені вдалося в цьому переконатися на власному досвіді. І ура! Нова хрустка віза у мене в кишені.

Шенгенська віза самостійно

Подробную информацию о породах кошек Вы можете узнать по этой ссылке абсолютно бесплатно.

Це всього на всього перша моя спроба отримати візу без сторонньої допомоги, і я дуже рада, що вона виявилася вдалою. Тому мені хотілося поділитися досвідом з тими, хто зараз також, як і я, студіює форуми в пошуках корисної інформації, і поки ще, можливо, сумнівається, що все пройде гладко.

Отже, почнемо з самого початку. Успіх в такому підприємстві, як самостійне отримання візи, цілком і повністю залежить від того, як ви до нього підготуватися. Найголовніша порада, яку я можу дати початківцям самостійним мандрівникам, перед подачею документів на візу, знайомтеся з інформацією тільки на офіційному сайті консульства.

Тому що дані, розміщені на сайтах туристичних агентств та інших посередників відрізняються від вимог консульства, нехай вони не збивають вас з пантелику. Також дуже допомагає прочитання форумів, де досвідчені діляться досвідом. Саме це допомогло мені підготуватися до зустрічі співробітниками консульства і не хвилюватися про те, що щось зроблено не вірно.

Зверніть увагу на ще один дуже важливий момент. Потрібно мати на руках копії ВСІХ документів, що подаються. Про це не сказано на сайті консульства, тому звертаю на це вашу особливу увагу. У вас не будуть брати оригінали (наприклад, поліса мед.страхованія) і в підсумку вам в кращому випадку доведеться бігати в пошуках копіювального апарату. У консульстві копій документів не роблять.

Якщо Ви плануєте виїжджати у відпустку з сім'єю, то зовсім не обов'язково всім присутнім при подачі документів. Це може зробити одна людина, маючи на руках документи, що підтверджують близьку спорідненість. Те ж стосується і отримання паспортів з готовою візою.

UPD. У посольстві приймають роздруківки броні з будь-якої популярної системи бронювання готелів.

Прийом документів на оформлення короткострокових віз здійснюється з понеділка по четвер з 09.00 до 12.00 в посольстві Угорської Республіки в Москві. Видача готових віз - з понеділка по четвер з 16.00 до 17.00, і в п'ятницю з 13.00 до 14.00. Термін видачі - 10 календарних днів.

Адреса посольства: Мосфільмовская вул., 62.

Телефон: +7 (495) 796-9370.

Якщо у вас виникли додаткові питання, звертайтеся. Але не забувайте, що дійсно точну і достовірну інформацію ви знайдете тільки на офіційному сайті посольства.

Всім вдалих подорожей!

Похожие статьи:

  1. ​Комплексний ремонт і його особливості
  2. ​Ремонт квартиры в скандинавском стиле
  3. ​Застосування пластикової вагонки в обробці поверхні
  4. Ремонт квартиры с дизайнером или без него
  5. ​Монтаж багаторівневих стель з гіпсокартону