​Що робити на Пхукеті в сезон дощів?

Сентябрь 18, 2017 – 18:56

Відправившись в Таїланд в низький сезон, можна заощадити, але чи є в цьому сенс? Фахівці туріндустрії розкривають секрети.

Купатися в дощ - особлива романтика і одна з принад низького сезону на Пхукеті. З травня по жовтень Таїланд накривають тропічні зливи. Але якщо відкинути неспокійне море та періодичні дощі протягом дня, така поїздка цілком виправдовує себе. Можна скуштувати ту ж екзотику, тільки заплатити за це набагато менше. Чотири ради, чим зайнятися на відпочинку, для тих, хто готовий подорожувати не як всі.

Оренда квартрири в Ужгороді по самій вигідній вартості на сьогоднішній день.

морські цигани

Загадковий народ чао ле став відомий в 2004 році після того, як «морські люди» (так перекладається тайська назва народу) за кілька годин до руйнівного цунамі пішли в гори. За легендою, вони можуть передбачати морські катаклізми по мінливим звичкам крабів. Циганами їх називають через кочового способу життя. Правда, в останні роки чао ле осіли на Пхукеті і навіть влаштовували справжні акції громадянської непокори, коли їх намагалися виселити з прибережної території.

Головне заняття чао ле - рибалка і промисел коралів і перлів. Вони виходять в море на човнах Кабанга, які робляться по одній і тій же схемі ось уже 4000 років. Деталі човна на мові морських людей називаються тими ж словами, що і частини тіла. Човен годує, а значить, і ставлення до неї трепетне.

Чоловіки чао ле пірнають на десятки метрів у глибину без аквалангів та добре бачать під водою. На жаль, в сучасному світі ці навички не особливо цінуються. За видобутий перли і рідкісні корали вони отримують зовсім мало, нерідко з ними розплачуються їжею. З'їздити в село чао ле можна не тільки за тим, щоб подивитися, як вони живуть, а й щоб купити у них що-небудь і тим самим допомогти цим дивовижним людям.

Замовити екскурсію можна ще в Росії через додаток Rocket Go. Це старт-ап, який поставив перед собою мету: мінімальні ціни на екскурсії, максимально зручний сервіс. Секрет в тому, що у місцевих жителів, задіяних в туристичному бізнесі на Пхукеті, є стандартні тарифи на морські прогулянки або відвідування екзотичних місць. Наприклад, човняр не візьме за круїз менше 1000 бат. Компанія, що продає ту ж екскурсію, може призначати будь-яку ціну, але вона буде вище, ніж у приватника. У Rocket Go екскурсії представлені по мінімально можливим тарифом, а вартість і відкриті дати прийдуть від оператора в прямому ефірі, варто тільки відправити запит: «Хочу в село чао ле».

Біг-Будда

Сьогодні Біг-Будда, тобто храм Ват Пхра Пхуттхамінгмангкхол Акенакакхірі, що стоїть на горі Наккерд на висоті 320 м над рівнем моря, - одна з головних визначних пам'яток Пхукета. Сюди приїжджають зробити фото на тлі величезної статуї, залишити послання з проханням або побажанням щастя і здоров'я і помилуватися розкішним видом, який відкривається з оглядового майданчика (особливо красиво, звичайно, на заході). Якщо пощастить потрапити туди під час служби, можна навіть помедитувати під розмірене буддистська спів.

Є один нюанс. Самостійні мандрівники іноді стикаються з місцевими шахраями. Ті ловлять людей на підході до Біг-Будді і переконують, що йти туди не варто - храм закритий на ремонтні роботи і туристів не пускають. Замість цього вони вмовляють за гроші покататися на тук-туку по іншим визначним пам'яткам. Так довірливі туристи потрапляють на незаплановані витрати, а потім їх також привозять в Біг-Будді, звідки ще належить добиратися до готелю.

Похожие статьи:

  1. ​Поради при покупці будинку
  2. ​Автоматика для опалення
  3. ​Зачем вам высшее образование?