Що таке кардшаринг і як ним користуватися?

Сентябрь 21, 2017 – 11:45

Кардшаринг - це метод перегляду закритих супутникових каналів за допомогою підключення до сервера кардшарінга з офіційною картою доступу. До такого сервера одночасно підключені багато користувачів. Сервер роздає їм всім DW ключі, які знаходяться на офіційній карті.

Для перегляду супутникових каналів за допомогою кардшарінга потрібно супутникова тарілка, вихід в інтернет і спеціальний декодер.

Лучший кардшаринг можно заказать на сайте monster-shara.net, цені на услуги Вас приятно удивят.

Поширення інтернету розширює можливості дозвілля: зараз зростає попит на послугу кардшарінга. Цей новий і економний вид послуг є доступ до перегляду улюблених телеканалів за допомогою мережі Інтернет.

особливості кардшарінга

Кардшаринг дозволяє дивитися декільком користувачам одночасно будь-які закриті супутникові канали: щоб розкодувати ці канали потрібна одна офіційна карта доступу, яка розташовується на сервері кардшарінга. Шаринг зручний тим, що ключі до карт супутникового роздають по інтернету. Це чудова можливість забезпечити якісний доступ до десяткам платних телеканалів і дивитися популярні світові новини, розважальні шоу, музичні, політичні та спортивні передачі зі значною економією коштів.

переваги кардшарінга

Кардшаринг дозволяє клієнту отримати доступ до перегляду супутникових передач за мінімальні гроші. Це великий вибір будь-яких супутникових каналів з низькою абонентською платою.

Шаринг забезпечує високу якість трансляції при скромному витраті інтернет-трафіку.

Вибір супутникових каналів можливий після тестового підключення: клієнт сам зможе визначити кількість каналів для перегляду і замовити для себе і своєї сім'ї найпотрібніші.

Будь надійний кардшаринг увазі стабільну технічну підтримку: фахівці не тільки допомагають налаштувати обладнання належним чином, а й надають консультації з приводу подальшого користування доступом до супутникового ТБ.

Користувач має можливість оплачувати послуги кардшарінга за допомогою будь-яких зручних способів оплати. Це швидкі платежі через банківські карти, електронні гаманці, білінгову систему.

Безкоштовний тест кардшарінга допоможе визначитися з настройками і кількістю телеканалів, ознайомитися з принципом роботи, оцінити якість мовлення.

Похожие статьи:

  1. Металеві грати на пластикові вікна
  2. Котли опалення на твердому паливі
  3. Що таке кардшаринг і як ним користуватися?