Шум від системи опалення / охолодження

Июль 24, 2017 – 18:19

Можливо, ви помітили незрозумілі шуми від вашої системи центрального опалення / охолодження. Що їх викликає, і що ви можете з ними зробити?

Типова проблема: при запуску системи кондиціонування повітря з воздуховода часто чути гучний шум. Це може не відбутися, коли піч включається.

Профессиональный ремонт iphone с выездом на дом, стоимость услуги Вас приятно удивит.

Коли центральне кондиціонування повітря працює, вентилятор печі повинен переміщати більше повітря через систему, ніж коли пристрій використовується для обігріву. Часто вентилятор автоматично працює на більш високій швидкості для більшого обсягу і тиску.

Через це підвищеного тиску в каналі, швидше за все, виникла розгерметизація. Ви можете знайти проблемну область, слухаючи звук і спостерігаючи за роботою воздуховода при запуску кондиціонера. Ймовірно, ви помітите рух і звук у великих плоских шматках листового металу поряд з піччю.

Коли ви знайдете повітропровід, який рухається або вискакує, зміцните його невеликим ковзаючим гвинтом з великим кутом нахилу в листовий метал над рухається частиною.

Тепер, як щодо шумів, які ви чуєте від вашої печі з примусовим повітрям? Коли система опалення запускається і працює протягом декількох хвилин, в підвалі часто клацають і злегка стукають повітроводи.

Ця проблема виникає, коли металевий повітропровід нагрівається. Розширюється метал потребує переміщенні. Канал замкнений між каркасними елементами будинку. Спостерігайте і слухайте проблемну область (області), коли піч працює. Можливо, вам доведеться послабити монтажні кронштейни або відрегулювати повітропровід, який притискається до дерев'яного каркасу.

Похожие статьи:

  1. Кіпр Відпочинок з Маленьким Дитиною
  2. ​Автоматика для опалення
  3. Лінолеум спеціального призначення
  4. ​Системи крапельного поливу