​Силіконові килимки - корисний інвентар

Март 18, 2021 – 21:56

Силіконовий килимок для випічки - корисний інвентар, за допомогою якого можна успішно вирішувати найрізноманітніші завдання. Вони потрібні для випікання найтоншого печива і коржів, замісу, розкочування тіста, заморожування кондитерських виробів і фруктів, нанесення малюнка на мастику (для цього використовують рельєфні силіконові килимки).

Силіконові килимки: основні переваги

Простий догляд

Силіконові килимки зручно мити (в тому числі і в посудомийній машині), оскільки вони зносостійкі, на них комфортно працювати. Вони не займають занадто багато місця на кухні: їх можна зберігати, згорнувши в рулон.

Комфортне використання

Кондитерський інвентар, створений з цього матеріалу, досить практичний. У нього є чудова властивість-відсутність прилипання, а це означає, що розгортати на ньому тісто — суцільне задоволення. Більш того, на його поверхні може бути нанесена зручна розмітка, яка допоможе випікати коржі однакового розміру. Тому силіконові килимки істотно полегшать і спростять процес готування.

Їх можна використовувати замість пергаменту, пекарської паперу і подібного. Досить тільки розташувати силіконові килимки на решітці або деку. В результаті вдасться отримати кулінарні вироби, які б були рівномірно пропечені: силікон сприяє рівномірному впливу тепла.

Похожие статьи:

  1. ​Що ж таке косметичний ремонт?
  2. ​Чи можна укладати ламінат на лінолеум?
  3. ​Як зробити ідеальний ремонт на кухні