​Таїланд. клімат

Март 23, 2018 – 16:38

Не тільки в Таїланді, але і в будь-якій країні, погода це та тема, якою цікавиться більшість людей. Територія королівства досить велика і до того ж пролягає серед двох океанів. Тому погодні умови в різних частинах країни дуже сильно відрізняються один від одного навіть, в районах, досить близько розташованих. Оскільки ми базуємося на острові Пхукет, основна увага опису погоди ми приділимо нашому регіону. Коли наші друзі перед поїздкою, задають питання - яка у нас зараз погода, ми незмінно відповідаємо, відмінна.

Причина тому, часті зміни погодних умов. Лише кілька місяців в році погода може триматися практично незмінною протягом тижня і більше. Якщо спробувати систематизувати погоду за минулими сезонами, то швидше за все вийде наступна картина.

Достопримечательности перу - это то, что необходимо увидеть каждому, благодаря увиденному у Вас останутся незабываемые воспоминания на всю жизнь.

З тайського календарем рік починається в середині квітня, цей час зміни сезонів. Квітня характеризується, як правило, повною відсутністю вітру, в цей час вітри зимового північно-східного мусону стихають, а вітри південно-західного напрямку тільки починають зароджуватися. Погода в цей час сама спекотна в році. Дуже рідко буває похмуро, відповідно, палюче, нічим неприкритий сонце, буквально спопелять землю і всіх хто на ній. На море частенько повний штиль, вода прогрівається до 35-37 градусів. Благо, що такий стан зберігається недовго. Зі зміною вітрів, настає новий сезон, один з двох сезонів дощів.

Традиційно перший сезон дощів починається в першій половині, середині травня. Відбувається це досить різко, одного разу прокинувшись вранці від звуку падаючої з неба води, ви виглядаєте на вулицю і виявляєте, що небо буквально злилося з землею. На всіх західних пляжах острова море зовсім змінило свій характер, тихі дзеркальні води почорніли і просто сказилися.

Хвиля, б'є об берег з такою силою що, не те що не виникає ніякого бажання скупатися, але навіть знаходиться на пляжі не дуже затишно. Занадто шумно і волого. Небо стає темно-сірим і низьким, навіть якщо часом дощ припиняється, вологість збережуться на рівні 100 відсотків. Немає лиха без добра, незважаючи на вогкість, і штормове море, в такій погоді теж є своя принадність. Причина тому - зниження температури, сонце за хмарами і воно вже не палить так, як лише день тому, коли стояла тиха, безхмарна, спопеляюча спека.

Це час відпочинку для всіх тих хто, не покладаючи рук трудився на туристичному фронті. Всі хто працював в туризмі, або якимось чином був пов'язаний з цією галуззю, тепер можуть вільно зітхнути. Це саме тихе в сенсі туристичної активності пору року. Починаючи з середини травня і до початку липня час найбільшої кількості опадів, море часто штормить, але навіть якщо не штормить, довга океанічна хвиля робить пляжі непридатними для купання. Часом, оманливе спокійне море за зоною прибою, є смертельно небезпечним. Під безтурботної поверхнею води, ховаються течії, які непомітно забирають відбиті від берега водні маси назад в океан. Природно, що і всі що знаходиться в них також повільно, але вірно витікає в безмежних далечінь. Більшість нещасних випадків відбувається саме в цей час і що характерно, тільки з досвідченими, і впевненими в собі плавцями.

Наступний сезон, умовно званий вологим, триває до вересня. В цей час опадів буває небагато, море не рідко буває спокійним, в серпні часто буває тиха сонячна погода.

Вересень, жовтень це другий сезон дощів. У вересні дощі бувати затяжні, можуть тривати кілька днів і навіть тижнів. У цей період нерідкі повені. Дощі, як правило, великої сили з короткими перервами. Коли йде такий дощ дійсно стає страшно, небо прямо обрушує на землю річки води. Цією стихії ніяк неможливо протистояти, в лічені хвилини дороги перетворюється в бурхливі потоки, все, що в них потрапляє, ризикує бути унесеним в невідомому напрямку. До середини жовтня погода стає більш приємною, в ранкові години зазвичай ясно і сонячно, до обіду швидко наростає хмарність, на заході майже кожен день проливається короткий, але сильна злива. Температура повітря в цей час досить комфортна, вдень рідко, але буває жарко, вечорами після дощу і ночами прохолодно і навіть, умовно кажучи, холодно. З початку листопада, вітер переходить на зимовий напрямок і з кожним днем все більше стійко дме зі східного боку. Повітря стає більш сухим, дощі трапляються все рідше і рідше.

Сезон з листопада по березень вважається найбільш сприятливим для відпочинку, недарма його називають високим, температура повітря вдень близько 30, у вечірній час і вночі 24-26, температура води цілодобово 28-29, а вологість в районі 60-80%. Море на всіх пляжах острова спокійне і дуже комфортне для купання.

Похожие статьи:

  1. Таиланд. Климат
  2. ​Тепла підлога Devi
  3. ​Тумба для взуття
  4. ​Мансардні вікна