Технологія будівництва каркасних будинків

Май 9, 2017 – 07:35


Каркасні будинки - це дуже популярна будівельна технологія для заміського житла. Будинки, побудовані за даною технологією, має легку збірку, є свобода внутрішнього планування і при цьому технологія повністю доступна для широких мас. Ці факти додали каркасною технологією масове поширення і високу популярність.
Види каркасних будинків.

Профессиональный ремонт стиральной машины по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.


Каркасні будинки міцні, так як в конструкції мають каркас жорсткості, до якого і кріпляться стіни. Каркасна конструкція спирається на фундамент і є несучою опорою всього будинку. Зауважте, що при будівництві будинку можна внести корективи в проект, наприклад, прилаштувати мансарду. Каркасний будинок «під ключ» і його проект при бажанні можна здешевити, вибравши фундамент палі. Якщо ви вибрали каркасну технологію будівництва для свого заміського житла, то пошкодувати вам навряд чи доведеться.
1. Як і будь-яке будівництво приватного житла, починається з вибору проекту. Ціна каркасного будинку формується з урахуванням складності проекту. Вибрати можна як типовий, який вже розроблений і затверджений, або спеціальний, тобто виконаний під ваші запити і інтереси. Зверніть увагу, щоб проект був укомплектований не тільки плануванням будинку, але і кресленнями прокладки інженерних комунікацій.

Також проект варто вибирати, враховуючи багато факторів місцевості, тобто:

рівень ґрунтових вод
тип ґрунту
рівень промерзання і інші фактори.

Це необхідно, щоб отримати надійний і якісний будинок. За проектом важливо вирішити: яка буде площа будинку, його поверховість, хто буде будувати і інші важливі моменти. Бажано, щоб на одного проживаючого доводилося 30-40 кв. м. Каркасний будинок не має обмежень по будівництву архітектурних форм, тому ваш проект може бути не тільки простим, але і вражаючим, ексклюзивним і авторським.

2. Будівництво фундаменту може бути здійснено досить швидко, якщо обраний фундамент тип. Чи не доведеться рити котлован. Економія проекту складе 35-40%. Палі або вбиваються, або вкручуються в грунт, при цьому навколишній ландшафт ніяк не впливає на цей процес. Саме фундамент палі визнаний найстійкішою для каркасного будинку. З його допомогою конструкція може бути вирівняна по висоті. Як правило, до фундаменту кріпиться безпосередньо сам каркас будинку.

Спочатку проводять пробне вкручування однієї палі, далі облаштовується інше фундаментне підставу. В цілому облаштувати фундамент під каркасний будинок можна за два-три дні. Пальові стовпи обов'язково бетонують. Далі до верхівки кожної палі приварюється металевий оголовок, на якому і буде змонтовано каркас будинку.

Похожие статьи:

  1. ​З чого побудувати дачний будинок
  2. Особливості каркасних будинків
  3. Етапи будівництва будинку з блоків