Теплоізоляція трубороводів

Май 25, 2017 – 07:04

Труби є в будь-якої інженерної системи, і щоб уберегти їх від негативних процесів, які відбуваються із зовні, необхідно задіяти технічну ізоляцію. З теплоізоляцією можна не турбуватися про перегрів або промерзанні труб. Термін експлуатації значно зростає, тому теплоізоляція трубна має ключову важливість. Більш того, якісні роботи по монтажу дозволяють значно економити енергоресурси.

Відповідні труби для утеплення: каналізаційні труби, для кондиціонування, холодильних установок, внутрішнього водопостачання і для обладнання систем опалення.

Качественная теплоизоляция трубопроводов по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.Матеріали для теплоізоляції

На ринку представлений великий вибір утеплювачів для труб. На питання: скільки коштує теплоізоляція труб можна знайти відповідь, знаючи матеріал, який буде використовуватися для цього. А вибір матеріалу залежить не тільки від гаманця, але і призначення самих труб. Виходячи з цього, на ринку можна знайти:

Якщо цікавить теплоізоляція труб опалення, то варто звернути увагу на мінеральну вату, яка витримує температуру до 250 С. При цьому матеріал негорючий, вологостійкий і відноситься до різновиду протипожежної теплоізоляції.

Такий матеріал, як поліетилен в формі трубок можна використовувати в побутових умовах. Основні його переваги - вологостійкість і теплоізоляція.

На ринку так само можна відшукати такі пропозиції для теплоізоляції труби - синтетичний каучук, пінополістирол, термо-фарбу для рідкої теплоізоляції і склотканина, фольгоізол, фольгопергамінт, склопластик в якості захисного покриття.

Похожие статьи:

  1. ​Заміна електропроводки
  2. Площа Мотійки в Кракові
  3. Ремонт квартири в новобудові
  4. ​Лазерна епіляція у Львові