Туристичний Ізраїль

Январь 5, 2018 – 19:16

Для мільйонів віруючих людей усього світу священна земля Ізраїлю поєднала в собі нерозривно святині трьох найважливіших релігій: іудаїзм, християнство і мусульманство. Побувавши в місцях паломництва або відпочивши на туристичних курортах Ізраїлю, зберігаєш в душі незгладимий слід на все життя.

ДРЕВНІЙ МІСТО ЄРУСАЛИМ

Столиця Ізраїлю, що має понад сімдесят назв на різних мовах світу, приваблює туристів в першу чергу неймовірною кількістю пам'яток, пам'ятників історії і культури різних народів. Починаючи подорож з Оливної гори, можна побачити численні куполи і даху храмів Старого міста, де знаходиться святиня християн - Храм Гробу Господнього. До неї примикають церкви Спасителя, Олександра Невського, Святої Єлени.

Купить виагру и наладить свое мужское здоровье Вы может по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Іудейська Стіна Плачу - все, що залишилося від зруйнованого Другого храму - має величезне значення для релігії євреїв. А мусульмани побудували тут мечеті Скелі і Аль-Акси на місці вознесіння на небо пророка Мухаммеда. Кожна зі святинь дуже багато значить для своєї релігії.

Яффа

Найдавнішим містом-портом в світі вважається Яффа, за легендою заснована сином Ноя Яфетом після всесвітнього потопу. Скала, де Персей нібито звільнив Андромеду, прикрашає прибережний район. І саме з Яффи почалося повернення до Ізраїлю вигнаних євреїв.

Стара Яффа стала великим сучасним туристичним і художнім центром, по вуличках якого можна бродити нескінченно, зустрічаючи на своєму шляху безліч художників і музикантів.

ХОЛМ ВЕСНИ ТЕЛЬ-АВІВ

Першим єврейським містом в сучасному Ізраїлі, побудованим спочатку як один з районів найдавнішої Яффи, є Тель-Авів. У місті знаходяться представництва різних держав і компаній, центральні офіси найбільших банків і підприємств країни. Це місто не так багатий пам'ятками, як інші місця в Ізраїлі, але все ж в ньому є багато музеїв, розважальних центрів, театрів, бібліотек, які зберігають історичні документи священного Ізраїлю.

Чи не затихає ні на хвилину центр ділової та культурної активності, Тель-Авів приваблює туристів своїми численними магазинчиками і ринками. Одним з таких ринків є найбільший базар під відкритим небом - ринок Кармель в єменських кварталі.

ВІФЛЕЄМ

Всього в декількох кілометрах на південь від Єрусалиму розташований священне місто християн, в якому народився Ісус Христос. Це місце нескінченного потоку паломників з усього світу. У печері храму Різдва Христового, основну пам'ятку Віфлеєму, народився Ісус. Тут же знаходиться могила Святого Ієроніма і його келія, грецька, вірменська, францисканський монастирі.

НАЗАРЕТ

Місце дитячих років Христа знаходиться на півночі Ізраїлю, в центрі Галілеї. Сотню міфів і легенд про нього склали люди за всю історію Назарета. На горі Табор збираються тисячі паломників подивитися, де саме на весіллі Ісус перетворив звичайну воду в вино. Збереглися історичні пам'ятки давніх часів, такі як православна церква Архангела Гавриїла, францисканський храм Благовіщення і національний парк Сепфоріс з численними ділянками і фортецею хрестоносців.

Хеврон

Після Єрусалима другим за святості містом вважається столиця царя Давида, шанована в іудаїзмі: Хеврон. Найбільше місто Ізраїлю, в якому проживає безліч іудеїв, арабів і євреїв. Головним історичним пам'ятником Хеврона є усипальниця Махпела - печера, де, за переказами, поховані Авраам і Сара, Яків і Лія, Ісаак і Ревека: біблійні патріархи зі своїми дружинами, так само шановані як іудеями, так і християнами і мусульманами. Легенда свідчить, що перші люди на землі Адам і Єва теж поховані в цих святих місцях. Останки і руїни різних храмів, церков, монастирів можна побачити буквально на всій площі стародавнього міста.

Твері

Для євреїв, вигнаних з Єрусалиму, духовним центром стала Тверія. Місто було засноване більше двох тисяч років назад і увійшов в число чотирьох святих міст Ізраїлю. Поруч з Твері знаходиться велика кількість цілющих сірчаних джерел, води яких використовуються для лікування ревматизму і хвороб верхніх дихальних шляхів. На берегах мальовничого озера розташовуються комфортабельні готелі, куди щорічно приїжджають тисячі людей.

Цфат

Ще однією з найдавніших історичних загадок Ізраїлю є розташований на гірській вершині Верхньої Галілеї місто Цфат. Місто-фортеця зелотов, духовний центр Каббали в даний час славиться різними художніми галереями, майстернями і громадами художників всього світу. Від озера ям Кінерет, зі сходу, і до Середземного моря на заході відкривається панорама з висоти міських кварталів Цфату.

Бажають здійснити паломництво або відвідати туристичні місця Ізраїлю зможуть, отримавши духовне задоволення і благословення історичних святинь, повернутися до себе додому і залишить

Похожие статьи:

  1. Путешествие в Грецию
  2. Туристичний Сезон на Кіпрі
  3. ​Туристический Израиль
  4. Монастир Монсеррат
  5. Перестилання підлог