​Відпочинок в Іспанії - цікаві факти

Январь 4, 2018 – 09:18

Хто з нас не хотів би провести відпустку в Іспанії? Адже ця сонячна країна славиться своїм приємним кліматом, чудовими природними краєвидами, масою вражаючих визначних пам'яток, а також унікальними культурними звичаями.

Саме тут можна цілий рік провести у моря на пляжі: літо - на Балеарських островах, а зиму - на знаменитих Канарах. До того ж саме в Іспанії знаходяться кращі молодіжні тусовки, такі як Ібіца, Коста Дорада, а також Бенідорм. Про цю країну можна розповісти масу цікавих фактів, а про самі цікаві з них ви зараз і дізнаєтеся.

Качественные продукты питания поставляет лнр по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Саме Іспанія є самої гірської країною у всій Європі, а її столиця Мадрид вважається найбільш високим містом.

Не секрет, що відпочинок в Іспанії славиться своїм яскравим сонцем. Загальна кількість сонячних діб на рік одно 280 дням. Напевно ця інформація обрадує багатьох туристів. Однак іспанським фермерам аж ніяк не до веселощів, адже від сильної засухи страждає маса врожаю.

Більше 90% населення Іспанії - ревні католики. Цікаво те, що при великому впливі релігії в Іспанії дозволені одностатеві шлюби.

Окремо варто розповісти про сієсту, яка представляє собою обов'язковий післяобідній відпочинок. Це ціла вікова традиція. Існує три її типу - маленька (10-15 хвилин), звичайна (30 хвилин), і лінива сієста (від 1,5 до 2 годин). Хоча рекомендований післяобідній перерву дорівнює 20 хвилинам, іспанці воліють відпочивати набагато довше.

Не зайвим буде сказати, що серед всіх тварин місцевої фауни найпоширенішим є кажан, яка також є традиційним символом Валенсії.

Іспанія займає третє місце за кількістю виробленого вина в світі. Вона поступається лише таким країнам, як Італія і Франція.

Іспанці - це вкрай емоційні люди. Дуже часто співрозмовники підходять близько один до одного, голосно розмовляють і навіть хапають учасника розмови за руки. Так що не варто цьому дивуватися.

Звичайно, Іспанія знаменита коридою. А чи знаєте ви, що означає червоний колір плаща матадора? Якщо думаєте, що таким чином він дратує бика, то помиляєтеся - ці тварини розрізняють кольори. Червоний плащ допомагає маскувати кров, щоб менше травмувати психіку глядачів.

Для іспанців повечеряти в 9 або 10 години вечора вважається нормою. Чи не дивуються вони і після північним прогулянкам з дітьми по парку. А ліхтарі на вулицях продовжують яскраво горіти до самої пізньої ночі. Все це пояснюється жарким денним сонцем, тому після заходу справжнє життя тільки починається.

Відпочинок в Іспанії не змусить вас нудьгувати. Так, найвеселішим і улюбленим святом іспанців, як і більшості приїжджих туристів, є масштабна помідорна битва - Томатина. Одного разу в 1945 році на Буньольской площі посварилися два товариша, які в гніві один на одного почали кидатися помідорами. Жителям Валенсії настільки сподобалося це заняття, що вони дружно вирішили повторювати його щороку. В овочевий баталії беруть участь цілих 100 тонн стиглих томатів.

Похожие статьи:

  1. Відпочинок на Кіпрі Україна
  2. ​Відпочинок в Чехії: різдвяна Прага
  3. Відпочинок на Кіпрі з Дітьми Відгуки
  4. Відпочинок на Кіпрі Відгуки Ціни
  5. Відпочинок в Кіпрі Відгуки