​Вартість єгипетської візи збільшиться

Декабрь 18, 2017 – 10:02

З 1 березня 2017 року вартість візи до Єгипту збільшиться з 25 доларів до 60. Відповідні повідомлення вже направлені на всі прикордонні пункти країни. Збільшення вартості в'їзного документа торкнеться тільки тих країн, з якими є домовленість про його спрощене отримання - по прильоту в аеропорту.

В останній раз вартість візи до Єгипту піднімалася в 2014 році. Тоді ціна зросла з 15 до 25 доларів. Нове подорожчання документа громадяни Російської Федерації зможуть відчути тільки після відновлення авіасполучень між країнами, яке відбудеться не раніше кінця першого кварталу 2017 року.

Вы можете приобрести качественные мангалы по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Максим Соколов, голова Міністерства Транспорту Російської Федерації, раніше повідомляв, що російських туристів першим прийме аеропорт Каїра. Саме в цьому місті планується відкриття нового терміналу. Росія вже не раз відправляла в Каїр своїх фахівців для перевірки його безпеки. Міністерство транспорту також не виключає можливості відкриття курортних напрямків Шарм-ель-Шейх або Хургада першими. В такому випадку, першими в Єгипет відправитися нерегулярно, а чартерні рейси.

Остання інформація:

За підсумками засідання кабінету міністрів країни було вирішено залишити колишню вартість одноразової візи - 25 доларів. Багаторазова віза, терміном дії до шести місяців, обійдеться туристам в 60 доларів.

Похожие статьи:

  1. ​Що робить будинок красивим і затишним
  2. ​Скляні сходи для будинків і офісів
  3. Індійські напої на всі випадки життя
  4. ​Настольные игры в онлайн-казино
  5. ​Хвороби газону і способи лікування