​Вулиця Шератон

Июнь 19, 2018 – 12:27

На вулиці Шератон підтримується ідеальна чистота, в який би час турист не прийшов сюди, йому здається, що саме тут легендарний Геракл зробив один зі своїх не менше легендарних подвигів, і чистив він не Авгієві стайні, а вулицю Шератон в Хургаді.

По всій довжині цієї вулиці, як і багатьох інших вулиць Хургади ростуть розлогі пальми, надаючи цьому місцю екзотичні нотки орієнтальних. Але за складом людського потоку - вулиця це міжнародна. Тут можна зустріти різномастих європейців, американців, місцевих жителів і, звичайно ж, російських туристів - все прекрасно співіснують в просторі однієї вулиці Хургади. Тут завжди багато народу, і саме тому вулиця Шератон віддана під владарювання пішоходам - проїзд будь-якого транспорту тут заборонено.

Бижутерия своими руками заказать составляющие по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

ресторани

Тут розташовано безліч ресторанів і ресторанчиків, кафе, барів і клубів, де можна провести час з більшим чи меншим розмахом. Безліч відомих у всьому світі мереж живлення мають тут свої представництва - Макдоналдс, KFC, Піца Хат і інші. Особливе пожвавлення в цих закладах спостерігається в нічний час, коли денна спека спадає, алкоголь вже можна приймати, не побоюючись за роботу свого серця, і ніщо не заважає розслабитися.

сувеніри

На вулиці Шератон в Хургаді здійснюється основний товарообіг сувенірної продукції. На кожному кроці можна знайти сувенірну лавку, мікроскопічний імпровізований ринок з декількома латками, на яких розкладені східні дрібнички, або хоча б самотнього торговця, який так і норовить продати аромалампу або серветку з вишивкою ручної роботи за крихітну суму.

Таким чином, щільність торговців на кожен квадратний метр цієї вулиці просто зашкалює. Торговець на торговця, і торговцем поганяє. Причому все це в буквальному сенсі. Конкуренція тут така, що той щасливець, якому вдалося привернути чиюсь увагу, готовий знизити ціну буквально в нуль (зрозуміло, після запеклого торгу), аби не відпустити клієнта до свого колеги по цеху, який стоїть в двох кроках і вже чекає. Однак варто бути готовими до того, що, незважаючи на щиросердне привітність місцевих жителів, обдурити тут намагаються на кожному кроці. А можливо і обікрасти.

На увагу заслуговують магазини зі строго фіксованими цінами, такі як сувенірний магазин Ель Ніл, магазин виробів з бавовни (футболки, шарфи, хустки) Smile. В самому кінці вулиці Шератон можна знайти респектабельні бутики світових люксових брендів.

Похожие статьи:

  1. Шпіцберген
  2. ​Підвісна стеля
  3. ​Мансардні вікна
  4. ​Туры в Прагу