​Як провести ремонт в новобудові?

Октябрь 19, 2018 – 19:26

Купівля нової квартири - це природно важливий момент в житті кожного. Але, що робити якщо квартира виявляється абсолютно не готова до заселення, так як вона знаходиться в новобудові? На це питання є прості і нескладні відповіді з порадами, керуючись якими можна швидко і просто зробити ремонт.

Розробка ремонтних робіт в квартирі

Вы можете купить green hornet strain online по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Прислухаючись до порад фахівців після покупки квартири ssthm.ru необхідно всі види робіт проробляти по всіх кімнатах відразу, а не по окремій кімнаті, це дозволить спершу виконати чорнові роботи, очистити квартиру і приступити до оздоблювальних робіт, щоб не повертатися знову, наприклад, до заливання підлог . Єдиною особливістю є ванна кімната, в якій ремонт необхідно виконати повністю і в першу чергу. Одночасно з ремонтом у ванній кімнаті вирішуються проблеми щодо опалення, електрики і всіх інших видів комунікації.

заливка підлог

Після проведення вищевказаних робіт можна приступати до ремонту всіх інших кімнат і в першу чергу виконати стяжку підлог. При виконанні цього етапу варто пам'ятати, що якщо є можливість організувати утеплена підлога, то варто про це подбати. Чітке вирівнювання поверхні до ідеально гладкого шару дозволить уникнути утворення кривизни, горбів і ям при укладанні підлогового покриття.

Вирівнювання поверхонь (стіни, стеля)

При вирівнюванні стін, також необхідно спершу подбати про утеплення, причому це повинно стосуватися навіть міжкімнатних перегородок. При виборі матеріалів краще віддати перевагу гіпсокартону і алюмінієвих профілів, завдяки яким можна створити гладку поверхню будь-якої форми як на стінах так і на стелі. В останньому випадку варто розглянути варіант натяжних стель, в які заховати всі системи комунікації. На гіпсокартон поверхню можна після нанести абсолютно будь-який вид оздоблювального матеріалу.

Оздоблення

На цьому етапі необхідно вибрати і укласти підлогове покриття, натягнути натяжна стеля, або використовувати шпалери, фарбу, це ж стосується і стін. У ванній кімнаті, санвузлі і кухні укладатися плитка. Згідно задуманому дизайну розставляються меблі, текстиль, елементи декору, речі, предмети, посуд і багато іншого.

Процес ремонту в квартирі новобудови може налякати кожного своїм обсягом, але саме в цьому випадку кожен буде знати: де і як прокладена проводка, які матеріали використовувалися для утеплення та вирівнювання поверхонь.

Похожие статьи:

  1. Продаж квартир в новобудовах
  2. Ремонт квартири в новобудові
  3. Как провести ремонт в новостройке?