Якісне покриття для підлоги

Июнь 3, 2017 – 07:14

Якісне покриття для підлоги - запорука довговічності на довгі роки. Саме тому в цій іпостасі все більше сучасних господарів воліють ламінат - міцний, надійний і привабливий на вигляд. Ламінатом застеляють підлоги в житлових будинках, комерційних приміщеннях і громадських місцях. Також за допомогою ламінату можна створити красиві акцент в інтер'єрі, помістивши його не тільки на підлогу, але у декоруючи стіни в якості основного облицювального шару. Але як знайти хороший ламінат і не помилитися у виборі серед великої різноманітності на ринку?

Качественное остекление Вы можете заказать на сайте www.oknakr.dp.ua, по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.


Ознаки якісного покриття з ламінату
Зносостійкість. При виготовленні ламінату в Одесі, він проходить тест на стійкість до стирання. Цей процес проводиться за допомогою спеціального абразивного диска, який обертається з певною швидкістю. При досягненні показників за кількістю обертань, можна судити про ступінь стійкості ламінату, яка демонструється в якісну характеристику - клас. За зносостійкості існує 4 класи ламінату - від 31 по 34, кожен з яких демонструє різні терміни експлуатації. 34 найбільш стійкий до пошкоджень має найдовшу гарантію служби, а 31, відповідно, призначений для використання в умовах слабкого навантаження.

Безпека. Ламінат Одеса виготовляють на основі використання деревної плити, яка захищена ламінованим шаром і акриловими смолами. Це дозволяє ламінату бути невразливим при впливі зовнішніх факторів, таких як волога, вода і сонячні промені. При цьому, меламінові і акрилові смоли виробляються з додаванням формальдегідів. Як відомо, цей компонент є отруйним і його надмірне додавання для отримання більш стійкого ламінованого покриття призводить до негативного впливу на здоров'я людини. Немає певних стандартів за кількістю додавання формальдегіду, тому варто спиратися на європейські стандарти і надавати перевагу при покупці ламінат з виділенням формальдегідів Е1 і Е0.

Вологостійкість. Ламінат в Одесі не поєднується з вологим середовищем, але його застосування, проте, часто концентрується в даних зонах. Тому виробники створили покриття, в якому присутні антибактеріальні компоненти. Вони не дозволяють вологості в приміщеннях впливати на структура ламінованої плити і утворюватися всередині цвілі і грибка. Вологостійкий ламінат рекомендовано використовувати в приміщеннях, де рівень вологості періодично підвищується або статично знаходиться на рівні, вище допустимого. Це можуть бути кухні і навіть ванні кімнати, а також неопалювані приміщення, де сирість досить висока.

Похожие статьи:

  1. Кіпр Лімассол Відгуки
  2. Кіпр Готелі Відгуки
  3. Перестилання підлог