Як вибрати і купити металочерепицю?

Май 24, 2017 – 07:13

Металочерепиця являє дахове покриття, виготовлене зі сталевих оцинкованих листів з хвилеподібним профілем і нанесеним на поверхню шаром кольорового полімеру. Металочерепиця, ціна на яку невисока, завдяки відмінним декоративним характеристикам є одним з найбільш затребуваних покрівельних покриттів.переваги металочерепиці

Невелика вага матеріалу (1 м2 полотна не перевищує 5-6 кг), а також точні розміри листів роблять монтаж металочерепиці надзвичайно простим. Її легко переміщати і розкроювати. При влаштуванні покрівлі не потрібно посилювати кроквяну конструкцію.
Металочерепиця не вимагає додаткового догляду. При необхідному ремонті ділянки покриття досить замінити пошкоджений лист, не порушуючи цілісності основної покрівлі.
Матеріал прекрасно зарекомендував себе при експлуатації. Якісна металочерепиця від виробника буде служити не менше 30 років. Крім того, виробник надає необхідні і точно збігаються за кольором добірні елементи, що дозволяє монтувати ідеальну по герметичності і зовнішнім виглядом покрівельну систему.
Різноманітні відтінки металочерепиці і варіанти профілю дозволяють точно підібрати матеріал до архітектурних особливостей будівлі.
Дах з металочерепиці характеризується жорсткістю і стабільністю профілю, пожаробезопасностью, стійкістю до значних навантажень і перепадів температур, довговічністю полімерного покриття.

Сегодня очень большой популярности набрал такой кровельный материал как металлочерепица киев, приобрести которую Вы можете по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.


Перш ніж купити металочерепицю, необхідно звернути увагу на наступні моменти:

товщина стали
При експлуатації металочерепиці, а також при її транспортуванні і монтажі матеріал піддається значним навантаженням. При виготовленні металочерепиці ми використовуємо сталевий лист товщиною 0,5 мм, яка є оптимальною з точки зору як несучої здатності, так і ціни матеріалу.
Товщина цинкового шару
Цинковий шар забезпечує антикорозійний захист стали, тому його товщина безпосередньо впливає на довговічність матеріалу. Якісна металочерепиця покрита захисним шаром згідно з нормою 275 г на цинку на 1 кв. м листа з кожного боку.
полімерне покриття
Нанесений на поверхню полімер виконує не тільки декоративну, але і захисну функцію. Наша компанія виробляє металочерепицю, покриту поліестром (РЕ) - полімером на основі високомолекулярних поліефірів. Покриття характеризується хорошою стійкістю до зовнішніх впливів, УФ-випромінювання, значних перепадів температур.
якість профілювання
Якісне профілювання забезпечує чітку геометрію профілю, в результаті чого листи ідеально прилягають один до одного і утворюють герметичне покрівельне покриття. Металочерепицю з хорошим профилированием зручно вибирати з фотографій покрівлі: на знімках не повинні бути видні горизонтальні і вертикальні стики листів, правильна покрівля повинна виглядати як єдине полотно.
рівень виробника
Надійний виробник надає клієнтам максимально повну інформацію про свою продукцію, включаючи фото готових об'єктів і стенди зі зразками. Крім того, в асортименті компанії крім самого покриття повинні бути в наявності добірні елементи та інші необхідні компоненти для монтажу покрівельної системи. Тільки в цьому випадку можна розраховувати на довготривалу експлуатацію покрівлі.

Похожие статьи:

  1. ​Як вибрати і купити хороші жалюзі?
  2. Як вибирати електроди для зварювання
  3. Як обрати міжкімнатні двері
  4. Что же такое косметический ремонт?
  5. Як же правильно вибрати ламінат?