Як знайти час для досягнення результату

Июль 18, 2017 – 19:56

Читаєте цю статтю за чашкою flat white в перервах між meetings на які вам відправлені інвайт? Прекрасно, нам буде про що поговорити. Справа в тому, що день типової управлінця складається з десятка зустрічей, постановки завдань і вислуховування нових версій "чому у нас не вийшло ці завдання виконати". Замість того, щоб зайнятися особистими цілями, стратегією і більш масштабною діяльністю, підприємець вкотре виділяє годину-дві свого часу на "дуже важливе питання, яке можна обговорити тільки при зустрічі".

Записуйте все. взагалі все

Лучшие идеи для бизнеса в свободном доступе, помогут Вам стать богаче!

У скільки вам потрібно прокинутися і о котрій годині вийти з дому. Що ви хочете поснідати, чи є у вас продукти і чи потрібно гладити костюм на ранок. Так, щоб такі план з вечора займає хвилин десять, але зате на наступний день економить вам мінімум годину. Обов'язково в записах враховуйте час на дорогу до місця зустрічі.

Крім того, записувати потрібно не тільки щоденні справи, а й довгострокові і короткострокові цілі. Подивіться на свої цілі на рік, потім кожен місяць і навіть тиждень складайте таким чином, щоб до них наблизитися. Коли у вас перед очима план, ви просто не зможете витратити час неефективно.

Поставте тимчасові рамки для цілей

Розділіть список завдань на три категорії:

довгострокові цілі, на які потрібно мінімум 5 років;

мети, на які потрібно від трьох місяців до двох років;

завдання: дії, які можна виконати за день або тиждень.

Наведіть свої кар'єрні цілі у відповідність короткостроковими завданнями. Наприклад, якщо на найближчі два роки ви поставили за мету масштабувати бізнес, то зараз вам потрібно виділити 6 днів на опрацювання бізнесу на бізнес-таборі Made in Ukraine. Для того, щоб виділити на це час, вам потрібно прописати завдання, які необхідно виконати, щоб, наприклад, проект пропрацював тиждень без власника.

Похожие статьи:

  1. Сообщество для обсуждения новых идей
  2. Вєтнамці: особливості менталітету
  3. Дизайн стелі як частини інтерєру