​Як знайти дешеві авіаквитки

Январь 21, 2018 – 20:00

Місія: знайти дешеві авіаквитки. Мені дуже часто задають питання про те, як знайти і купити дешеві авіаквитки. Я вже торкалася цю тему в своєму пості про Іспанію. Та й взагалі практично в кожному своєму пості. Але, судячи з усього, пора акумулювати всю інформацію в одному місці. Отже, ділюся своїм досвідом взаємодії з авіакомпаніями, а також корисними для подорожей порадами.

Вы можете организовать незабываемый фуршет на работе просто заказав тарталетки и канапе у нашей компании. Цена Вас приятно удивит.

Ось деякі поради про те, як дешево і безпечно купити авіаквитки

Сайти-агрегатори

Коли мені потрібно купити який-небудь квиток, я першим ділом вирушаю на сайт-агрегатор авіаквитків momondo.ru (вони не платять мені за цей пост, а шкода). Даний сайт - класичний приклад сайту-агрегатора. Я намагалася користуватися іншими подібними сервісами, але небудь ціни були вище, або інтерфейс мені здався незручним. Загалом, досвідченим шляхом я визначила свого фаворита, який допомагає мені знайти дешеві авіаквитки.

Багато хто не розуміє, як взагалі працюють такі сайти, і, отже, не довіряють їм. Пояснюю. Сайт-агрегатор - це звичайний агент з продажу авіаквитків, тільки дуже великий, і іноді пропонує додаткові сервіси (путівники, бронювання готелів, оренду машин). Як і будь-якого іншого агента, авіакомпанії дають подібного сайту знижку, якої агрегатор «ділиться» зі своїми клієнтами.

Похожие статьи:

  1. ​Топ-6 готелів з найкращим видом
  2. ​Лавинное снаряжение
  3. ​Жива огорожа з верби
  4. ​Автоматика для опалення