Як зробити стяжку підлоги самостійно?

Октябрь 6, 2017 – 17:00

Бетонна стяжка підлоги має чимало значущих переваг, основними з яких є довговічність і відсутність шуму в процесі експлуатації. Зазначені переваги будуть досягнуті при одному, нескладному умови: роботи з облаштування стяжки були виконані професійно. За великим рахунком, зробити бетонну стяжку для підлоги зовсім нескладно якщо знати, як потрібно діяти. Саме про це і піде мова нижче.

Перша дія, яку варто зробити перед вирівнювання підлоги стягуванням - це підготовка оброблюваної поверхні. Всі щілини і інші механічні дефекти, виявлені на поверхні, повинні бути усунені. Основна мета корекції - усунення щілин, за допомогою яких зможе просочитися вода, це варто враховувати. Вкрай важливо організувати Влагоізоляціонний шар, інакше стяжка висохне і буде не досить міцною.

Після того, як покриття підготовлено, можна приступати до монтажу арматурних опор. Арматурна мережа повинна укладатися на спеціальні розпірки, монтажем яких варто зайнятися заздалегідь. Далі потрібно нанести на стіну нульову позначку і приступати до формування "маяків". На даному етапі майстру буде потрібна допомога. Оскільки маяки найкраще наносити безпосередньо перед тим, як наповнити статі, тобто під час приготування чергової партії розчину. Оптимальна товщина смуг "маяка" - не більше 150 міліметрів.

Где НЕ в Киеве жить хорошо? ЖК «Лисовый квартал» и «Крона Парк» в Броварах – сочетание близости к природе и развитой инфраструктуры. Вы можете приобрести жилье своей мечты по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Додаткова обробка чорнової стяжки.

Термін "величина стяжки" зазвичай означає загальну товщину поверхні після завершення останньої обробки. Остання обробка може виконуватися одним із таких способів:

- Шліфування. В рамках даного способу стяжка шліфується з метою видалення залишків піску, що піднімаються в міру висихання суміші. Видаляти пісок важливо, оскільки в міру висихання він здатний доставити чимало незручностей і труднощів. Виконувати шліфування поверхні варто не раніше, ніж через 14 днів після заливання стяжки.

- Залізнення. Дана обробка виконується відразу ж після заливання стяжки і не передбачає видалення верхнього шару.

Конкретний спосіб обробки вибирається залежно від підлогового покриття, яке "ляже" поверх готової стяжки. В окремих випадках може знадобитися менш відомий спосіб обробки, наприклад, обробка ґрунтовкою.

Якщо мова йде про укладання плитки поверх цементної стяжки, то обробка повинна виконуватися двічі. У перший раз за допомогою грунтовки, а другий раз, після повного висихання першого шару, ґрунтовку необхідно ретельно розтерти із застосуванням клейового розчину. Такий підхід обов'язково забезпечить надійну і довговічну фіксацію оздоблювального матеріалу. Крім того, описані маніпуляції допоможуть швидко позбавитися від решти нерівностей, що само по собі досить важливо. Обробка клейовим складом і ґрунтовкою допоможе скоротити розмір шару (оптимальною товщиною вважається показник максимум в 20 міліметрів), а також значно посилити адгезію.

Після виконання маніпуляцій з клеєм і ґрунтовкою залишається останній, досить простий, завершальний етап робіт із заливання стяжки. Мова йде про шліфовці поверхні готової стяжки. Даний етап досить важливий, оскільки також "відповідає" за силу адгезії. На поверхні стяжки завжди залишається осад, який в народі називають "глазур'ю". Сам по собі такий осад не несе нічого поганого, але якщо мова йде про приклеюванні оздоблювального матеріалу (а у випадку з плиткою мова йде саме про це), то "глазур" значно послаблює дію клею.

Похожие статьи:

  1. Вибери стелю самостійно
  2. Куди В Австрії поїхати самостійно?
  3. ​Як зробити ідеальний ремонт на кухні