Зона барбекю на присадибній ділянці

Март 29, 2017 – 15:13
Велику популярність на сьогоднішній день набуває облаштування зони відпочинку мангалом для барбекю. Це дуже зручно в приватних будинках, піти і посмажити шашлик, не витрачаючи зусиль на підготовку і пошук місця для розведення багаття, відпочити галасливою компанією або у сімейному колі на свіжому повітрі з комфортом.


Види барбекю

Заказать качественное утепление квартиры Вы можете на сайте http://fasadstandart.com.ua/, цены на услуги Вас приятно удивят.


Барбекю буває двох видів:

Мобільні, тобто переносні. Це ідеальний варіант для невеликої ділянки. Ціна на нього не дуже висока. Таке пристосування легко прибрати або переставити на інше місце, якщо не буде експлуатуватися довгий час. Розміщувати таке барбекю можна біля готової альтанки;
Стаціонарні барбекю — їх будують із каменю, вони включають в себе жаровню, решітки та інші пристосування для приготування їжі на відкритому повітрі. Ці конструкції постійні і не пересувні.

Зону барбекю облаштовують у затишному куточку садової ділянки, але вона цілком гармонійно буде виглядати також і в центрі ділянки.
барбекю на вулиці своїми руками

Зона барбекю з містком

Поняття «зона барбекю» зазвичай плутають з зоною мангалу, це різні речі. Відмінність полягає в тому, що в зоні барбекю будують вуличний камін з гратами для приготування їжі на вулиці. У такій зоні в теплу пору року можна проводити багато часу, відпочивати, чаювати, відзначати свята. Це місце відпочинку бажано зробити під навісом, або облаштувати поруч альтанку, щоб їсти можна було не відходячи від печі. Додаткові елементи, якими постачають вуличну «кухню» — це російська піч, плита, каганець, вертел, казан, полиці для посуду й начиння, мийка для посуду і так далі.
Зонування конструкції

Найпопулярніші зони барбекю для заміських будинків – це з наявністю російської печі. Така конструкція буде акцентом в ландшафт ділянки. Це дуже зручно, адже влітку в спеку не хочеться готувати в будинку, куди комфортніше приготувати все на вулиці в добре обладнаному для цього місці і там же поїсти в прохолоді. А взимку можна погрітися біля вогню печі, готуючи шашлик до святкового столу.
барбекю з дахом

Затишно і комфортно

З кожним роком вимогливість до дизайну вуличного барбекю зростає. Існує два способи розпланувати цю зону. Перший спосіб спорудити вуличну кухню на терасі, під дахом в альтанці. Це побудова захистить від опадів і вітру. А в самій альтанці можна облаштувати їдальню і з комфортом їсти на свіжому повітрі.

Другим варіантом побудови зони барбекю є побудова відкритої площадки. Такий варіант більше підходить для маленької ділянки і буде виходом із ситуації, коли є в наявності зовсім небагато місця. У цьому випадку невеликий навіс все ж можна зробити лише над столом для приготування їжі. Вогнище будують відкритого типу без димаря.

Домашнє вуличне барбекю буде улюбленим функціональним місцем для відпочинку всією сім'єю і з друзями.

Похожие статьи:

  1. Магазин корисних продуктів
  2. Активний Відпочинок на Кіпрі
  3. Дизайн стелі як частини інтерєру